Emanet 153.Bölüm Fragmanı – 7 Nisan Çarşamba

Yaman Kime İnanacak? Seher’e mi Zuhal’e Mİ?

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 153.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 153.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 152.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 153.bölümü 7 Nisan 2021 Çarşamba akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Yaman’ın kafasında büyük bir soru işareti var. Yaman için giderek gerçekler ve yalanlar iç içe geçmeye başladı. Dün Seher’in asla ihanet etmeyeceğini düşünürken yarın bir şeyler oluyor ve tam tersi düşüncelere kapılıyor.

Yaman’ın yaşadığı bu karmaşayı aynı şekilde Seher’de yaşıyor. Yaman sürekli değişiyor ve bunun nedeni belli değil. Tabiki bu olayların arkasında olan iki cadı uzaktan zevkle durumu izlemeye devam ediyor. Ancak yaşanan son gelişmeler dizide yine işleri değiştirecek gibi.

Öncelikle dedektifin öldüğünü öğrenmiştik ancak adam bir şekilde düştüğü durumdan kurtularak Yaman’ı tekrar aradı. Üstelik bu sefer Zuhal’in de adını verdi. En başta dediğimiz gibi Yaman için artık gerçekleri ve yalanlar iç içe geçmiş durumda. Nitekim Seher’e kötü davranıp onu suçlarken bu telefon yine ortalığı karıştırdı.

Yaman için artık tek bir soru var. Söylenenlerden hangisine inanacak? Seher’in bir hain olduğu gerçeği mi yoksa Zuhal’in bir kumpasçı olduğu mu? Burada Yaman’ın seçimi hepimizin de tahmin ettiği gibi elbette Seher’den yana olacaktır. Ancak iki cadı bu işi bu kadar kolay bırakacak gibi durmuyor. Planlar, entrikalar ve ihtiraslarla dolu olan iki cadı şimdilik yaklarını bu işlerden sıyırsalar da sonları yavaş yavaş yaklaşıyor. Unutmayın ateşle oynayan ya elini yakar ya da evini!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.