Emanet 152.Bölüm Fragmanı – 6 Nisan Salı

Seher Zor Durumda! Gerçeklerin Anahtarı Bahçıvanda!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 152.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 152.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 152.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 152.bölümü 6 Nisan 2021 Salı akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde gerçekler bir türlü açığa çıkmazken Seher için işler giderek daha da kötüye gidiyor. Yaman’ın değişimi, Yusuf’un başına gelenlerle birlikte Seher yurt dışına gitmekten vazgeçmişti. Ancak pasaport kaçakçılarıyla yaptığı anlaşma hala devam ediyor. Tüm bunları duyan İkbal ise bu pası elbette gole çevirir.

İkbal Seher’e gelen evrakları ondan önce alarak hemen Yaman’a uçurdu. Yaman için bunlar ikinci bir delil. Özellikle Yusuf’un kendisinden kaçırılması ise onu öfkelendirecek bir ayrıntı! İkbal bu fırsatçılığıyla da istediğini elde edecek. Yaman Seher’e tekrar öfkelenerek onu sıkıştırıp gerçekleri anlatmasını isteyecek. Seher ise yine cesaretsizliğiyle hiçbir şey yapamayarak olayların büyümesine neden olacak!

Peki gerçekler nasıl ortaya çıkacak! Gerçekleri ortaya çıkacağı yok arkadaşlar diyerek özetimizi burada sonlandırıyoruz dermişiz. Elbette gerçekler ortaya çıkacak ancak dizi bizi öyle bir konuma getirdi ki dilsiz bahçıvandan dahi minnet duyacak konumdayız. Ne Seher ne de Yaman bir türlü yüzleşemiyor. Yusuf bilse olanları kendisi ikisinin elinden tutarak yüzleştirecek. Olaylar o derece bitmek bilmez bir hale geldi! Şu an için görünürdeki tek yol ise bahçıvan duruyor.

Seher ve Yaman arasındaki gerginlik tırmanacak! Maalesef dizideki gidişat böyle duruyor. Bu durumu ikilinin çözemeyeceği artık su götürmez bir gerçek. Bu düğümü çözebilecek kişi ya aşçı ya da bahçıvan olacak! Kısaca toparlarsak dizi giderek tekrara düşmeye başladı. Bu gidişat pek hayra alamet değil.

Not: Özetlerimizi seslendirerek dijital platformlarda yayınlayanlardan ricamız sitemizin linkini açıklamaya koymalarıdır. Aksi takdirde istememekte telif ihtarı yollamak zorunda kalacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir