Emanet 151.Bölüm Fragmanı – 5 Nisan Pazartesi

Yaman ve Seher Yüzleşiyor!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 151.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 151.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 151.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 151.bölümü 5 Nisan 2021 Pazartesi akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Yaman gerçekleri öğrenmeye çok yaklaşsa da iki cadı yine paçayı kurtarmıştı. Yaman gerçekleri dedektiften öğrenmese de Seher’den resmen duyarak öğrendi. Nadire anne ve Seher’in konuşmalarına kulak misafiri olan Yaman artık Seher’in kendisini sevdiğinin farkında!

Peki Yaman ve Seher yüzleşecek mi? İkili birbirlerine aşklarını itiraf edecek mi? Dizide tüm izleyicilerin beklediği büyük soru işaretleri bunlar. Son zamanda yaşanan olaylar ise bu soruların yakında cevaplanacağının kanıtı niteliğinde. Yaman Zuhal’in bir işler çevirdiğinin farkında. Evet gerçekler ortaya henüz çıkmadı ancak Yaman Seher’den vazgeçmeyecek!

Yaman’ın bu kararlılığı gerçeklerin ortaya çıkmasından daha önemli bir detay.  Gerçekler ortaya çıkmasa da Yaman için artık konu kapandı. Çünkü Yaman’ın Seher’e inancı tam. Yaman artık gerçekleri başka yerde aramak yerine Seher’de arayacak. Kısaca ikili çok yakında birbirleriyle yüzleşecek diyebiliriz. Bu yüzleşme tüm yanlış anlaşılmaları ortaya çıkaracak. Seher üzerine atılan kumpasın hesabını Yaman ile beraber Selim’e ve herkese soracak!

Ancak işler bu kadar çabuk çözülecek gibi durmuyor. Yaman ve Seher kabuklarını kırmayı başarırlarsa bizi harika bir aşk bekliyor. Küçük bir detaya dikkat çekecek olursak, Yusuf şişe çevirme oyununda olduğu gibi zorla ikiliye aşklarını ilan ettirirse de şaşırmamak lazım!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir