Emanet 150.Bölüm Fragmanı – 2 Nisan Cuma

Yaman Seher’e AŞKINI SÖYLEYECEK!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 150.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 150.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 150.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 150.bölümü 2 Nisan 2021 Cuma akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde yaşanan son gelişmelerle beraber hepimiz rahat bir nefes aldık. Yaman, Seher konusunda bir kumpasa düşürüldüğünü öğrendi. Aşk rüzgarı ikilinin balayına çıktığı yerden devam edecek.

Yaman Seher’in kendini sevdiğini öğrendi! Hatırlayacak olursanız bu kirli oyundan önce Yaman her fırsatta Seher’e aşkını itiraf etmenin yolunu aramıştı. İşte Yaman efendi şimdi tekrar Seher’in gönlünü almaya ve ona yaptığı bu haksızlıkları telafi ettirmeye başlayacak. Ancak kaderin cilvesi ikilinin yüzüne gülüyor. İkili birbirlerinin yüzüne seni seviyorum diyemeseler de aşk onlara bunu ayrı zamanlarda dedirtiyor. Yani Yaman Seher’in kendisini sevdiğini öğrenirken Seher’de Yaman’ın sevgisini öğrenecek İkilinin yapması gereken tek şey artık birbirlerine açılmak.

Seher ona karşı oynanan oyunları öğrenecek! Dizide bir diğer muallak ise Seher’in tüm bu olanlardan haberi olmaması. Yaman’ın ona önce kötü davranması şimdi ise eski haline dönüşümü Seher’in bir hayli kafasını karıştıran bir durum. Nitekim Seher’in arkasından oynanan bu oyunu öğrenmesi de an meselesi. Seher’in bu oyunu öğrenmesi onun Yaman’a olan güvenini sarsmasına sebep olabilir. Ancak İkbal ve Zuhal’in oyunun en başında söylediğimiz gibi aşk çoktan bacayı sardı. Artık ne olursa olsun ne Seher ne de Yaman kalplerine söz dinletemeyecekler.

Neslihan’ın başı belada! Dizide bir diğer konu ise Neslihan’ın akıbeti. Kız adeta Bora’ya kendi kaptırmış ve gözü kimseyi görmüyor. Fırat ne kadar uğraşsa da Neslihan’ın gözünü açmayı başaramadı. Nitekim Neslihan’ın akıllanması için başının fena halde belaya girmesinden başka bir yol gözükmüyor. Bora intikamı için Neslihan’ı zor duruma sokacak. Neslihan’ın kurtarıcısı olacak Fırat ise onu kurtararak kendini kanıtlayacak. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir