Emanet 16.Bölüm Fragmanı – 28 Eylül Pazartesi

Yaman DELİRDİ! Seher ve Yusuf KAYIP

Emanet dizisi 15.bölümde İkbal’in saat gibi işleyen planı tuttu.  Yaman öfkeden deliye dönerken İkbal içten içe sevinç çığlıkları attı. Her şeyden habersiz olan Seher ise Yusuf’la beraber konağa dönme planları yapar. Seher’in düşüncesi daha önce ona saldıran adamların tekrar saldıracağı şeklindedir. Ancak Yaman’ın düşüncesi ise Seher’in Yusuf’u kaçırdığıdır.

Olay giderek karmaşık hal alırken Yaman Seher’i elbette bulacak. Ancak İkbal’in tüm sevinci kursağında kalacak. Çünkü olaylar açığa çıktığında Yaman Seher’e yargısız infaz yaptığını anlayarak pişman olacak. Artık Seher’e karşı öyle gaza gelip öfkelenmek yerine dinleme yoluna gidecek. Yaman’ın dinlediği tek adam olan doktorun da dediği gibi Yaman’ın karanlık dünyasına ışık girdi. Bu ışık Seher’ın ışığı ve Yaman’ın karanlık dünyasını aydınlatmaya devam ediyor.

Emanet 16.Bölüm Fragmanı – 28 Eylül Pazartesi

Ali ise Kiraz’ı tutuklayıp karakola kadar getirdi. Kiraz her şeyin sonu olduğunu düşünürken Ali vicdanının sesini dinleyecek. Kiraz’ı tutuklayıp onu arayanlara göndermek yerine Osman amcanın yanına yerleştirecek. Burada da Ali’nin kalbinin giderek Kiraz’a ısındığını göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir