Emanet 15.Bölüm Fragmanı – 25 Eylül Cuma

Seher’in Vurulduğu ORTAYA ÇIKACAK!

Televizyon ekranlarında yayın hayatına başlamasına rağmen kısa sürede hatırı sayılır bir izleyici kitlesine ulaşan Emanet’in bir bölümü daha geride kaldı. Yaman ile Seher’in herkesi etkileyen hikayesinde hafta sonu bölümü merakla bekleniyor. Peki yarın neler olacak? Emanet 15. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Emanet dizisinde Yaman ve Seher yakınlaşması adım adım sürerken İkbal kirli planlarını devreye sokmuştu. Selim’i çağıran İkbal Seher’in sakladığı sırrı ortaya çıkarmaya çalışsa da Seher oldukça güçlü durarak bunu engellemişti. Üstüne Yaman’ın Seher’e sen varsın ya yetersin cinsinden sahiplenici sözlerini duyan İkbal’in kan beynine sıçrar. İkbal bir şekilde Seher’den kurtulmanın yollarını aramaya devam eder. Bu amaçla Seher’i zorlayacak ve onun sakladığı sırrı ortaya çıkaracak bir plan yaar. Seher geçen sefer ne kadar güçlü davransa da bu kez vurulduğunu saklayamayacak. Yaman bu konuda oldukça zor duruma düşecek Ancak bu durum yine Seher ve Yaman’ı yakınlaştırıcı etki yapacak. Evren, olaylar tüm gelişmeler ikiliyi yakınlaştırmak için adeta sıraya girmiş gibi.

Yaman’ın ilk ödünü de bu sayede gelecek. Seher Yusuf’un gerçeklerle yüzleşmesini isterken Yaman buna karşı. Ancak Yaman kendi geçmişini artık bir kenara bırakıp Seher’i dinlemeli. Çünkü bu şekilde kapalı ketum davranmak Yusuf’unda kendisi gibi travmalar yaşamasına sebep olabilir. Bu konuda Yaman ipleri Seher’e vererek otoriter kimliğinden ödün veriyor.

Ali ve Kiraz arasında ise işler giderek yoluna giriyor. Ali bir kez daha Kiraz’ı yakalıyor. Ancak bu sefer ona sahip çıkıp koruyacak. Kiraz’ın bir hırsız olduğunu düşünen Ali bu konuda bir noktada yanıldığını görecek diğer noktada ise haklı. Evet Kiraz hırsız çünkü Ali şu an fark etmese de onun kalbini çoktan çaldı. Yaman’ın ödün vermesi gibi Ali’de ödün verecek ve Kiraz’ı kabullenecek.

Yusuf için savaş veren Seher ile Yaman’ın hikayesinde bir hafta daha sona eriyor. Seher’in gözünü kırpmadan kurşunların önüne kendini atması Yaman tarafında sarsıcı bir şekilde karşılanmıştır. Bundan çok etkilenmiştir ama tavrından da duruşundan da taviz vermek istemez. Diğer yandan Seher de onun karanlık ve bir o kadar yalnız dünyasını keşfetmek için her şeyi yapacaktır. Peki yarın neler olacak? Emanet 15. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.
 

Emanet 15. bölüm özeti

İkbal, Yaman’ın Seher için aldığı karar sonrasında adeta çılgına döner. Ama bunu belli etmemeye çalışır. Diğer yandan da kardeşi Zuhal’in erkek arkadaşı ile uğraşmaktadır. Planı Zuhal ve Yaman’ı yakınlaştırmak ve onların evlenmesini sağlamaktır. Ama bunda başarılı olabilecek midir? Selim, süt anne ile birlikte konağa gelir. Yaman onları görünce şoke olur. Kabul etmek istemez. Ancak Seher onun otoritesini sarsmayacak şekilde gelir ve misafirlerini karşılar. Bundan sonra yaşanacaklar da merak konusudur. Yepyeni bölümü ile Emanet Kanal 7’deki yerini alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir