Emanet 149.Bölüm Fragmanı – 1 Nisan Perşembe

Yaman ve Seher’in Kalbinde Kelebekler Uçuşuyor!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 149.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 149.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 149.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 149.bölümü 1 Nisan 2021 Perşembe akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde sır perdesi yavaş yavaş aralanırken Yaman’ın Seher’e bakış açısı tamamen değişiyor. Yaman o ketum ve sert tavrından sıyrılmış bambaşka bir insana dönüşmüştür. Yaman için aşk yeniden alevlenirken her şey daha anlamlı, hayat daha yaşanılırdır. Yaman geçmişte Seher’e yaptıklarının diyetini ödercesine onun üstüne titreyecek ve pervanelere dönecek.

İki cadının sonu yakın! Dizide büyük endişe içinde olan İkbal ve Zuhal panikten ne yapacağını şaşırır durumdalar. İkili ne kadar uğraşsalar da tüm bu kumpası yapmaları için tuttukları adam gerçeği açığa çıkartmayı kararlı. Zuhal ve İkbal’in korku içinde beklemek dışında yapacakları başka hiçbir şey yok.

Yaman ona Seher ile ilgili gerçekleri yollayan kişiyle randevulaşırken İkbal ve Zuhal gölgelere saklanıp korku içinde ağlamaya şimdiden başlamış durumda. Nitekim Yaman’ın gerçekleri öğrenmesi onları sonu anlamına geliyor. Ancak bu konuda hepimizin hayali iki cadının sonunu gelmesi olsa da işler istediğimiz gibi gitmeyecek. Evet gerçek ortaya çıkacak ancak iki cadı yine dört ayak üstüne düşmeyi başaracak.

Yaman’ın gözü sadece Seher’i görecek! Tüm sisin ortadan kalkmasıyla beraber Yaman büyük bir yanlış yaptığını çok acı bir şekilde fark edecek. Onca öfke, nefret ve tüm bunların haksız yere oluşu…

Yaman bu gerçeklerle yüzleşirken artık Seher’in kredisi onda sonsuz noktaya gelecektir. Bundan sonra rahatlıkla şunu söyleyebiliriz dizide büyük bir aşk fırtınası geliyor. Tabi küçük bir ayrıntıyı unutmamak lazım. Seher’in bunca olan bitenden haberi yok. Seher tüm bu olanları öğrenirse kafasında Yaman’ın dönüşümü anlamlanacak ve bu sefer de Seher’in Yaman’a güveni yerle bir olabilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.