Emanet 148.Bölüm Fragmanı – 31 Mart Çarşamba

Gerçekler Ortaya ÇIKIYOR!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 148.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 148.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 148.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 148.bölümü 31 Mart 2021 Çarşamba akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde gerçekler yavaş yavaş gün yüzüne çıkıyor! Yaman ve Seher arasındaki gerilim günden güne iyiye giderken artık herkesin beklediği o büyük an yaklaşıyor. İkili arasında yaşanan bu sert rüzgarların nasıl eriyeceğini düşünürken Yusuf adeta ilaç gibi yetişti. Birbirine düşman gibi olan Yaman ve Seher yine eskisi gibi oldular.

İkili arasında buzlar erirken Zuhal ve İkbal bu durumu gördükçe adeta deliye döndüler. Daha önceki özetlerimizde de iki yılanın oldukça zor duruma düşeceklerini söylemiştik. Beklediğimiz gün geldi çattı! İki şeytan kuyruklarını fena halde kıstırdılar.

Yaman gerçekleri öğrenecek mi? Dizimizde hepimizin heyecanla beklediği an geldi. Yaman gerçekleri öğrendi. Seher’in Selim’e attığı tokadı gördü. Ayrıca Yaman’a gelen telefonda da işlerin oldukça farklı olduğunu Yaman anladı. İki cadı bir şekilde bu gerçeği saklamak için uğraşırken Yaman artık her şeyin farkında. Seher konusunda ona kumpas kurulduğunu, tüm bunların kirli bir plandan ibaret odluğunu anladı.

Yaman sürekli Seher’in iyi mi kötü mü? Melek mi şeytan mı? olduğuna dair kendine sorduğu soruların cevabını buldu. Şimdi geriye kalan tek bir şey var. O da Seher’e bu kumpası kuran iki cadının kimliğinin açığa çıkması. Yaman bu gerçeği öğrenmek için ona delilleri gönderen adamla buluşacak. Ancak ikilinin yine dört ayak üstüne düşmesi muhtemel gözüküyor. Yine de bu korku iki şeytana yeter de artar! 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.