Emanet 147.Bölüm Fragmanı – 30 Mart Salı

Yusuf İYİLEŞTİ! Seher ve Yaman BİRLEŞTİ!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 147.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 147.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 147.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 147.bölümü 30 Mart 2021 Salı akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Yusuf’un hastalığı herkesi perişan ederken sonunda test sonuçları açıklandı. Yusuf’un durumunun iyi olması herkesi mutlu ederken bu süreç en çok Yaman ve Seher’e yaradı. İkili düşman gibiyken şimdi adeta yeni bir başlangıç yaptılar.

Seher ve Yaman eskisi gibi olacak mı? Emanet dizisinde Yusuf’un iyileşmesiyle şimdi yeni sorumuz bu. Yusuf’un hastalığı Yaman ve Seher’i kenetlerken şimdi ikili tekrar düşman olacak mı? Yoksa yeni bir başlangıç mı açacaklar? Bu soruya kesin olarak şu cevabı verebiliriz ki Yaman ve Seher aşkı başlıyor ve iki cadının planı çöktü. Çünkü Yaman tüm bu süreçte çok net olarak Seher’in Yusuf için döktüğü gözyaşlarının gerçek olduğunu gördü. Kendisi Yusuf için ne kadar vazgeçilmezse Seher’de o derece vazgeçilmez. Yaman gördüğü bu gerçeklerle beraber artık Seher’in kendi hayatı için ne kadar önemli olduğunu anladı.

İkili arasında Yusuf yüzünden oluşan yakınlaşma ise tüm hızıyla devam edecek. İki cadı bu durumun devam ettiğini gördükçe delirecek. Ayrıca İkbal ve Zuhal’in başı onlara şantaj yapan adamla da dertte. Şantajcıyı arayan iki cadı onun izini bulamayacak. İkili bu konuda endişeli olmada haklı! Çünkü ikilinin ipinin çekilmesi an meselesi. Yaman Seher’e kurulan kumpasın farkına varırsa konak iki cadıya mezar olacak!

Toparlayacak olursak dizide Yusuf’un da hastalığının düzelişiyle işler giderek iyiye gidiyor. Yaman ve Seher aşkı da tüm hızıyla devam edecek. Gelecek bölümlerde bizi oldukça güzel günler bekliyor diyebiliriz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.