Emanet 146.Bölüm Fragmanı – 29 Mart Pazartesi

Yaman Seher’in GERÇEK YÜZÜNÜ GÖRECEK!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 146.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 146.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 146.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 146.bölümü 29 Mart 2021 Pazartesi akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Yusuf’un hastalığı tüm dengeleri baştan sona değiştirmişti. Yaman ve Seher, Yusuf için yeniden diyerek tüm yaşanan olumsuzlukları unutmuş ve kenetlenmişti.

Diziyi izlerken gördüğümüz ve gelecekte de göreceğimiz en net durum ise Yaman ve Seher’in bu süreçte asla ayrılmayacağı. Çünkü ikili birbirlerine aşırı bağlanmış ve adeta yaslanıp soluklanacak duvar olmuşlardır. Seher yorulup vazgeçecek gibi olduğunda Yaman ayağa kalkarken, Yaman yorulduğunda Seher onu kaldırmasını biliyor. İkilinin bu hali birbirleri için ne kadar önemli olduklarının apaçık kanıtı niteliğinde.

Yusuf bu hastalığı yenecek! Dizide hepimizin şu an en çok merak ettiği konu Yusuf’un hastalığı. Yaman, Yusuf’u mutlu etmek için elinden geleni yaparken, Seher’de onun üzerinden gözünü bir an olsun ayırmıyor. İkilinin bu Yusuf için bu fedakarlığı hastalığı için oldukça olumlu etki yapacak. Nitekim tıpkı Seher ve Yaman aşkı gibi Yusuf’ta bu savaştan zaferle ayrılacak.

İki cadının ise gözü dönmüş durumda. Daha önceden de belirtiğimiz gibi ikili çok acınacak bir düzeye düşecekler. Zuhal ve İkbal, Yusuf’un hastalığı yerine hala entrika peşinde koşacak. Bu aşağılık durumun sonunda ise ikiliyi büyük bir hüsran bekleyecek. İki şeytan bundan sonra acı içinde Yaman ve Seher aşkını izleyip sadece ağlayacaklar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.