Emanet 145.Bölüm Fragmanı – 26 Mart Cuma

İki Cadının Foyası Ortaya ÇIKACAK!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 145.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 145.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 145.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 145.bölümü 26 Mart 2021 Cuma akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Yusuf’un hastalığı büyük panik yaratsa da Seher ve Yaman bu zor günlerin üstesinden gelmeye kararlıdır. Diğer tarafta iki cadı için ise işler giderek kötüye doğru ilerliyor. Daha önce de belirttiğimiz gibi er ya da geç bu kumpas ortaya çıkacaktı. Ancak bu durumun ikilinin kendi hataları üzerinden olacağının ilk sinyalleri ortaya çıktı. İkbal Zuhal’i suçlarken Zuhal çaresizce ne yapacağını düşünür.

Seher ve Yaman ise tüm bunlardan uzakta geçmişte bize hissettirdikleri o yakınlaşmaya geri dönüyorlar. Yaman yine aşk dolu gözlerle Seher’i izlerken Seher güzelliğiyle yine Yaman’ı büyüleyecek. Yusuf içinse işler daha da iyiye doğru yönelecek. Tedavi sürecine başlanırken Seher’in özverisi herkesin taktirini toplayacak.

Zuhal ve İkbal’in Korku Dolu Anları!

Gelecek bölümlerde en çok göreceğimiz şey bu olacak diyebiliriz. İkili kuyruklarını fena halde kıstıracaklar. Kendi elleriyle verdikleri kozlar yavaş yavaş gün yüzüne çıkarken bu anlar daha önce de belirttiğimiz gibi zevkle izleyeceğimiz bölümlerin geldiğinin habercisi. Tüm karmaşanın gittikçe düzelişi hem Seher ve Yaman’a hem de bizlere rahat bir nefes aldıracak.

Son olarak küçük bir anekdotta Neslihan’a açmakta fayda var. Neslihan düştüğü tüm tuzağın ona anlatılmasına rağmen hala Bora’ya inanmaya devam ediyor. Ancak Neslihan kafasında oluşan bu soru işaretlerinin peşine düştüğünde gerçeği görecek. Neslihan bu gerçeği gördükten sonra kendisi için fedakarlık yapan Fırat’ın da değerini anlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir