Emanet 144.Bölüm Fragmanı – 25 Mart Perşembe

Yaman Seher’e Artık GÜVENİYOR!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 144.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 144.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 144.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 144.bölümü 25 Mart 2021 Perşembe akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Yusuf’un hastalığı, Seher ve Yaman’ı büyük bir paniğe sokmuştu. İkili Yusuf için yeniden bir araya gelerek tüm geçmişi bir kenara bırakmıştı.

Yaman ve Seher için artık tek düşünce noktaları Yusuf olacaktır. İkili Yusuf için her şeyi göze alırken seçenekler arasında yut dışı dahi vardır. Ancak ikili için işler o kadar kolay olmayacak. Başta Yusuf’un tedavi süreci oldukça zorlu olacak. Diğer yandan hem Seher hem de Yaman Yusuf konusunda oldukça kırılgan ve hassas oldukları için çok zorlanacaklar.

Yaman Seher’e güvenecek mi?

İkili her ne kadar Yusuf’a odaklansalar da Yaman’ın Seher konusunda ki kafa karışıklığı devam ediyor. Yaman iki cadının yönlendirmeleri ve planlarıyla Seher’e kafa karışıklıklarını tekrar yaşamaya devam edecek. Ancak Yaman eline gelen deliller, ona söylenenler ne olursa olsun Yaman kalbinin sesini dinleyecek.

Yaman’ın kalbinin sesi ise ona şunları söyleyecek : “Seher hakkında ne duyarsan duy Seher’in Yusuf için mücadelesi, döktüğü gözyaşları ve cesareti su götürmez bir gerçektir.” Kim ne derse desin Yaman’ın kalbi ona hep bu gerçekleri gösterecek. Yaman Seher’e karşı tekrar güvenmeye başlayacak.

Diğer tarafta neler olduğunu anlayamayan İkbal ve Zuhal cadısı ise yine iş başında. Bu ikilinin artık hiçbir konuda acınacak ve affedilecek yanları kalmadı diyebiliriz. Yusuf böyle zor bir dönemdeyken  ikili hala Seher ve Yaman’la uğraşarak ne kadar acımasız olduklarını kanıtlayacaklar. İleride adalet yerini bulduğunda bu iki cadının korku içinde kaçışlarını izlemek şimdiden hepimizin tek hayali!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.