Emanet 143.Bölüm Fragmanı – 24 Mart Çarşamba

Yaman ve Seher Yusuf İÇİN EL ELE!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 143.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 143.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 143.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 143.bölümü 24 Mart 2021 Çarşamba akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Seher ve Yaman gerilimi Yusuf’un aniden hastalanmasıyla son bulmuştu. İkili yaşanan tüm olumsuzlukları bir kenara koyarak Yusuf için savaşmaya ve onun için mücadele etmeye karar vermişlerdi.

İkilinin bu kararının ilk adımı Seher’den gelirken Yaman’da ona karşılık verir. İkili Yusuf için var güçleriyle hareket edecekler. İkbal ve Zuhal cadısında ise tam bir kafa karışıklığı başlayacak. Seher ve Yaman düşman gibiyken aniden 180 derece dönmüş ve aşırı mutlu bir hale gelmiştir. İki cadı bu durumun nedeninin araştırırken elbette Yusuf’un başına gelenlerden habersizdir.

Her şeyin bilincinde olan Seher ve Yaşam ise oldukça tedirgin olacaklar. Yusuf’un en küçük bir kazasında dahi endişelenerek onun başından ayrılmayacaklar. Elbette bu durumun Seher ve Yaman’ın Yusuf sayesinde birbirlerine daha yakın olmasını sağlayacak. İkili bu zorlukla birlikte yine birbirlerine bağlanacak.

Yusuf Seher ve Yaman’ı birleştirecek mi? Yaşananları dikkate alırsak Yusuf’un hastalığı dizide dönüm noktası, kırılma anı oldu diyebiliriz. Özellikle Seher anaç ruh hali ve iyileştirici yönüyle hem Yusuf’u hem de Yaman’ı toparlayacak! Buruk bir mutlulukta olsa Seher ve Yaman’ın Yusuf etrafında tekrar kendilerine gelişi hepimize bir nebze de olsa soluk aldıracak. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.