Emanet 142.Bölüm Fragmanı – 23 Mart Salı

Seher ve Yaman Aşkı YUSUF İÇİN YENİDEN BAŞLIYOR!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 142.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 142.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 141.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 143.bölümü 23 Mart 2021 Salı akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Yaman ve Seher aşkının zorluklarla büyüdüğünü her zaman söylemiş ve yaşamıştık. Ayrıca Yusuf’un Yaman ve Seher için bir anahtar konumunda da olduğunu anlatmıştık. Dizide yaşananlar ise bu durumun tekrar yaşanacağını bizlere gösterdi. Yusuf’un lösemi hastası olması dizide yaşanan tüm sorunların üstüne bir çizgi çekti.

Seher ve Yaman başlarına gelen bu kötü olayla şunun farkına çok iyi vardılar. Aralarında ne kadar çatışma olsa da, birbirlerine karşı ne kadar güvensizlik duyup kötü davransalar da sağlık her şeyin üstünde gelen önemli bir konu. Üstelik söz konusu ikisinin de canından çok sevdikleri Yusuf ise. Seher bu zor durumun ilk adımını Yaman’a atarken Yaman’da Seher’e karşılık verecek. Bu süreçte Yaman, Seher ve Yusuf zorluklarla beraber mücadele edecek.

Yaman ve Seher Yusuf’u iyileştirebilecek mi? Dizimizin bundan sonraki asıl teması bu soru olacak. Yaman ve Seher, Yusuf’un hem fiziksel hem de psikolojik sağlığı için geçmişte yaşananları bir kenara bırakıp mutlu günlere geri dönecekler.

Bundan sonra konakta ikilinin isteyecekleri tek şey huzur ve Yusuf’un mutluluğu olacak. Hepimizin aşina olduğu bir sözü de hatırlayacak olursak “Gerçeklerin ortaya çıkma gibi bir huyu vardır.” Bu sözden de yola çıkarak şunu diyebiliriz ki; Seher’e atılan bu iftira elbet ortaya çıkacak ve ikili bu aşk hikayesine en güzel yerden devam edecek.

One Comment on “Emanet 142.Bölüm Fragmanı – 23 Mart Salı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.