Emanet 141.Bölüm Fragmanı – 22 Mart Pazartesi

Yaman ve Seher Arasındaki Buzlar Eriyor!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 141.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 141.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 141.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 141.bölümü 22 Mart 2021 Pazartesi akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde daha önceki tahminlerimizde Yusuf’un Yaman ve Seher aşkının eskiye dönmesinin anahtarı olacağını söylemiştik. Dizide yaşananlar tam da bu doğrultuda ilerliyor. Yusuf’un aniden hastalanmasıyla Seher ve Yaman onun etrafında pervane olup acilen hastaneye götürmüş neyse ki Yusuf’un ciddi bir sorunu çıkmamıştı.

Seher ve Yaman Yusuf’un başına gelen bu olayla adeta kendilerine gelecek. Birbirleri arasındaki bu sürtüşme ve düşmanlığı bırakarak yeniden Yusuf için birleşmeye başlayacaklar. İkilinin ortak karara varmalarının nedeni ise çok açık. Seher ve Yaman aralarındaki meseleye o kadar kendilerini kaptırdılar ki Yusuf’u çok ama çok ihmal ettiler. Bunun sonucunda ise Yusuf hastalandı.

Peki bu yaşananlar ikilinin arasını tamamen düzeltecek mi? Elbette tüm sorunların bir anda düzelmesi gibi bir durum şu an için söz konusu değil. Ancak ikili aralarındaki husumet ne olursa olsun sevdiğin birini kaybetmenin ne denli büyük bir yıkım ve acı olacağının farkına vardılar. Birbirlerine ne kadar kötü davransalar da Seher ve Yaman’ın kalplerinin birbirleri için attığı su götürmez bir gerçek.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir