Emanet 14.Bölüm Fragmanı – 24 Eylül Perşembe

Yaman ve Seher AŞKI Adım Adım BÜYÜYOR!

Emanet dizisinde Seher ve Yaman’ın yakınlaşması giderek artıyor. Bunun en büyük örneği Yaman’ın Seher’e yaptığı jest oldu. Bildiğiniz üzere Seher kendini aman için kurşunların önüne atmıştı. Bu davranışının sebebi olarak pusuya düşürüldüklerinde Yaman’ı dinlemeyerek arabadan atlaması ve ikisini de tehlikeye sokmasıydı. Yaman Seher’in tüm bu fedakarlıklarından sonra konaktakilere Seher’in artık aynı masada yemek yiyeceğini bildirir.

Seher’in masaya oturması ise oldukça büyük bir önem taşıyor. Oldukça kapalı ve kuralları olan Yaman’ın artık Seher’i kabul ettiği ve onu aileye kabul ettiğidir. Nitekim Seher’in Yaman üzerindeki etkisi de su götürmez bir gerçektir. Bu filizlenen aşk İkbal’in gözleri önünde büyüyor. Elbette Yaman’ı kardeşi için düşünen İkbal buna engel olmak için elinden geleni yaparak. İkbal’in en hızlı oyunu Selim’i Yaman’ın üstüne salmak. Ancak İkbal bununla da kalmayacak. Konakta zorlu günler geliyor diyebiliriz.

Ali ise Kiraz’ı aramaya kararlı. Osman amca ne kadar konuşsa nafile oldu. Bu tarafta ise Osman amcanın kalp krizi Ali’nin gözlerini açacak. Bir hırsız olarak gördüğü Kiraz’ın aslında ne kadar iyi yürekli biri olduğunu anlayacak Ali. Bu gerçeklerin ortaya çıkması Kiraz’ın düştüğü zor durumdan çıkması için şart. Komiser Ali’nin desteği olmaksızın Kiraz koca şehirde yapayalnız kalacak. Kısaca toparlayacak olursak oldukça heyecanlı bölümler bizi bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir