Emanet 138.Bölüm Fragmanı – 17 Mart Çarşamba

Yaman ve Seher TAM BİR ÇIKMAZDA!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 138.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 138.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 138.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 138.bölümü 17 Mart 2021 Çarşamba akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Seher noterden aldığı belgelerle Yaman’ı adeta ters köşe etmişti. Yaman Seher’in servet avcısı olduğunu düşünürken şimdi onun ne amaçladığını bilemez bir konuma geldi. Seher ise artık eskisi gibi olmayacağını her fırsatta Yaman’a belli edecek.

İkili arasındaki evlilik oyunu ise devam ediyor. Ancak bu oyun Seher’in giderek Yaman’dan uzaklaşmaya ve başka bir yol aramaya doğru itecek. Üstelik Seher’in elindeki güçlü kozu da unutmamak gerek. Seher Yusuf’un velayetine de sahip. Yaman ise artık ne yapacağını bilemez konumda. Nedim’in bir an önce gerçeği ortaya çıkarmasını beklemekten başka yapacağı hiçbir şey yoktur.

Kısaca hem Yaman hem de Seher tam bir çıkmazdadır. İkilinin de birbirinin ne yapmaya çalıştığı hakkında en ufak bir fikri yoktur. İki cadının planı tam bir karmaşaya dönüşmüştür. Tabi ki gelecekte yaşanacaklar sadece bununla da kalmayacak. İki cadının Seher ve Yaman’ı tamamen ayırmak için şeytanı bir planı vardır!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.