Emanet 135.Bölüm Fragmanı – 12 Mart Cuma

Yaman ve Seher SAVAŞI!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 135.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 135.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 135.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 135.bölümü 12 Mart 2021 Perşembe akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Yaman’ın bunca kötü davranışından sonra Seher’de ona adeta hodri meydan diyerek karşı çıkıp savaşmayı tercih etti. Arif babanın bile onca ısrarına rağmen Yaman intikamcı ve güvensiz huyundan vazgeçmedi. İkili arasında soğuk rüzgarlar eserken bu durumdan en çok memnun olansa elbette İkbal ve Zuhal oldu.

Seher’in bu sert tavrı Yaman’ı şoke ederken ikili arasındaki zıtlaşma tüm hızıyla devam edecek. İkili için ipler gerilirken hem Yaman hem de Seher giderek sert söylemleriyle kırıcı olacaklar. Kısaca işler ikili adına giderek daha da çıkmaz bir hale geliyor.

Bu süreçte ikilini çözüm yolu ise elbette daha önce dediğimiz gibi ikilinin yüzleşmesi ya da Nedim’in gerçekleri öğrenmesi. Tahminlerimize göre yaşanacak senaryo ise Nedim delillerin sahte olduğunu Yaman’a bildirecek. Ve işler bu sefer de Yaman’ın Seher’i tekrar geri kazanmak için çabalamasına dönecek. Kısaca dizi giderek çığrından çıkan bir hal alıyor ve bu bir yerde durdurulmazsa ipin ucu epey kaçacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir