Emanet 133.Bölüm Fragmanı – 10 Mart Çarşamba

Seher Gerçeğin PEŞİNDE!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 133.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 133.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 133.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 133.bölümü 10 Mart 2021 Çarşamba akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Yaman her fırsatta Seher’e kötü davranırken artık Seher bu oyunu devam ettiremeyecek düzeye geldi. Sürekli Yaman’ın kendisine kötü davranması ve Seher’in tüm bu olanlara bir anlam verememesi Seher’i çok ama çok yıprattı. Yaman bir yanıyla böyle acımasız davranırken diğer yanıyla da yaptıklarının içten içe pişmanlığını yaşıyor. Evet Seher bütün bu ihaneti ona yaptı ama ya tüm bunlar birer yalansa. Yaman içten içe bunu istese de geçmişi ve çocukluğunda yaşadıkları yüzünden bir türlü Seher ile yüzleşmeyi başaramadı. Nitekim Yaman’ı babasının mezarında gördüğümüzde de çocukluğunun yaralarının ne denli derin olduğunu bir kez daha görmüş olduk.

Peki Yaman böyle acımasız ve sır dolu dururken Seher ne yapacak? Seher’i  kendine getirecek kişi onun en yakınından gelir. Seher bu duyduğu sözlerle birlikte bir gerçeğin farkına varır. Yaman henüz birkaç gün öne ona aşkla bakarken bir anda bu derece nefret dolması asla normal değildir. İşte Seher bu ayrıntının farkına vararak Yaman’ın ne sakladığının peşine düşecek. Yaman her fırsatta yüzleşmekten kaçsa da ikili er ya da geç gerçeklerle yüzleşecek.

Ancak bu yüzleşme oluncaya dek Seher Yaman’ı ne derece önemsediğini ona gösterecek. Yaman ise bunca haksızlık yaptığı Seher’in masum biri olduğunu görünce büyük bir pişmanlık içine girecek. Tüm sürecin kaybedeni ise her zamanki gibi iki cadı olacak. Oldukça üzücü bölümler izlesek de gerçeklerin ortaya çıkışı tüm taşları yerinden oynatacak!

One Comment on “Emanet 133.Bölüm Fragmanı – 10 Mart Çarşamba”

  1. Boa noite!!!amo a série o casalSaher e Yamam tem uma história linda o amor que eles sentem tem que prevalecer ,porque só as cobras se dão bem , deixa a Seher e o Yamam ser feliz ❤❤❤❤🇧🇷

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.