Emanet 132.Bölüm Fragmanı – 9 Mart Salı

Yaman’ın EVLİLİK OYUNU!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 132.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 132.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 132.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 132.bölümü 9 Mart 2021 Salı akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde işleri giderek kötüye doğru ilerliyor. Seher Yaman’ın neden böyle değiştiğini bir türlü anlayamazken olaylar giderek içinden çıkılmaz bir hal alıyor. İki farklı duygu arasında sıkışan Yaman bir yandan Seher’i hayatından bir an önce çıkartmak isterken diğer yandan ona bağlandığının farkında. Ekstra olarak Yusuf’un velayeti de elbette bu ayrılığın önünde duran bir diğer nokta. Ancak şu da bir gerçek ki herkese esip gürleyen Yaman Seher’i görünce derin bir sessizlik içinde. Yaşanan olaylar yüzünden ondan uzaklaşmak istese de Yaman’ın duygularına aşkına söz dinletmesi elbette çok zor.

Nitekim iki duygu arasında kalan Yaman her ne kadar Seher’e soğuk davransa da anlamsız bir evlilik oyununa başlayacak. Bu oyunu iki cadıyı çıldırtırken Seher’i çok ama çok yıpratacak. Seher Yaman’ın herkesin içinde rol yapıp arka planda ona soğuk davranması yüzünden epey hayal kırıklığı yaşayacak. Hepimiz ikilinin bir an önce gerçeklerle yüzleşip doğruyu ortaya çıkarmasını beklesek de işler o yönde maalesef gitmeyecek.

Peki çiftimiz bu durumdan nasıl kurtulacak? Bu konu şu an için çok karışık dursa da aslında çözümü oldukça basit. Örneğin ikili gerçeklerle yüzleşebilir ve Seher bu yalanların ortaya çıkmasında Yaman’a yardımcı olabilir. Ya da Nedim ses dosyalarının sahte olduğunu kolayca öğrenebilir. Ancak bu süreç için epey beklememiz gerekecek.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir