Emanet 131.Bölüm Fragmanı – 8 Mart Pazartesi

Yaman Kalbinin Sesini DİNLEYECEK!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 131.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 131.bölümünde Yaman ve Seher arasında romantik yakınlaşma gerçekleşiyor. Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 131.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 131.bölümü 8 Mart 2021 Pazartesi akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde iki cadı Seher’in odasında altınları bırakırken Yaman bu altınları buldu. Tüm bunların üstüne görüntü kayıtlarının da ortaya çıkmasıyla Yaman adeta deliye döndü! İki cadı planları doğrultusunda işlerinin iyi gittiğini düşünürken Yaman ikiliyi ters köşe yaptı. Çünkü Zuhal ve İkbal’in tüm bu olanlardan sonra tek beklediği şey Yaman’ın Seher’i konaktan kovmasıdır. Ancak Yaman sanki onlara nispet yaparcasına Seher’e güzel sözler söylemeye ve çiçekler almaya devam etti. İki cadı ise hırslarından adeta deliye döndüler.

Ancak Yaman’ın bu tavrı oldukça tehlikeli. Çünkü içten içe Yaman’ın geçmişindeki travmalarda Seher’in ona ihanet ettiği düşüncesiyle gün yüzüne çıkacak. Yaman giderek eski haline dönmeye başlayacak. Bu durumu engelleyecek tek şey ise gerçeğin bir an önce gün yüzüne çıkması. Ancak Nedim işleri çözmek yerine Yaman’ın kafasını karıştıracak görüntülerle gelmeye devam ediyor.

Peki tüm bu karmaşa nasıl çözülecek? Bu durumun çözülmesi bu kadar kolay olmayacak. Nedim araştırmalarına devam ederken Yaman ise Seher konusunda tam bir duygu karmaşası yaşayacak. Bu süreç Yaman için iki anlama gelecek. Birincisi artık asla eskisi gibi olamayacağını görecek ikincisi de ne olursa olsun Seher’e olan aşkı karşısında çaresiz olduğunu görecek. 

One Comment on “Emanet 131.Bölüm Fragmanı – 8 Mart Pazartesi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir