Emanet 130.Bölüm Fragmanı – 5 Mart Cuma

Yaman Seher’den VAZGEÇEMİYOR!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 130.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 130.bölümünde Yaman ve Seher arasında romantik yakınlaşma gerçekleşiyor. Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 130.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 130.bölümü 5 Mart 2021 Cuma akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Seher’e araba çarparken Yaman büyük bir ikilemde kalmıştı. Öfkesine her zaman yenik düşen Yaman bu kez kalbinin peşine düşerek sevdiği kadını hastaneye yetiştirdi. Ancak Yaman için hala belirsizlik devam ediyor. Seher kim? Melek mi yoksa şeytan mı, zehir mi yoksa şifa mı? Yaman’ın kafası bu belirsizliklerle doluyken Avukat Nedim görüntü ve ses kayıtlarını inceleterek olayın gerçek yüzünü açığa çıkarmanın peşinde. Ancak Nedim konusunda geçmişi hatırlarsak İkbal ve Zuhal’i Yusuf’un velayeti rağmen korumuştu. Nitekim bu seferde Nedim tüm delillerin düzmece olduğunu söylese de İkbal ve Zuhal faktörlerini göz ardı edebilir. Kısaca iki cadının bu olaydan da sıyrılma şansları var.

Ancak hem İkbal hem de Zuhal oldukça korku dolu anlar yaşamaya başladılar. İkili Yaman’ın bu gerçekleri görüp hemen Seher’i kovacağını düşünürken Yaman sakin kalarak onları şaşırttı. Şimdi ise delillerin incelenmesi iki cadı için büyük bir risk. Ve günü sonunda da ikilinin kaybedeceği de şimdiden belli oluyor desek yanılmayız. Nitekim İkbal ve Zuhal’in bu planı da başarısızlıkla sonuçlanırsa artık Yaman nasıl bir yanlış düşüncede olduğunu görecek. Seher’e yaptığı bu haksızlığın özrünü ise sadece ona olan aşkını ilan ederek geri alabilir. Toparlayacak olursak iki cadı bu planıyla bir türlü aşkını ilan edemeyen Yaman’a aşkını ilan ettirirse şaşırmayın.

One Comment on “Emanet 130.Bölüm Fragmanı – 5 Mart Cuma”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir