Emanet 13.Bölüm Fragmanı – 23 Eylül Çarşamba

Yaman Seher’e VURULDU! Aşk Başlıyor!

Emanet dizisinde Seher’in vurulması ve akabinde gelişen olaylar Yaman için epey zorlu bir süreci başlatıyor. Bu süreç Yaman’ın geçmişiyle yüzleşmesi olacak. Yaman’ın geçmişine baktığımızda aile için bir çok travma yaşadığını görüyoruz. Annesinin onu terk edişiyle kadınlara olan nefretinin başlaması daha sonrasında babasının intihar etmesi. Yaman’ın bir anda sahipsiz kalmasıyla başlayan öfke ve kendini dışarıya kapatma isteği.

Yaman’ın bunca travmasını sorgulamasını sağlayan ise Seher’in fedakarlığı ve cesareti. Geçmişte yaşadığı anne travmasının tam tersine bir kadın olması. Seher gerektiğinde kendini kurşunların önüne atabilecek kadar cesur biri. Yaman elbette bu olayın baş sorumlusu olarak kendini görüyor. Bu Seher’in onun için yaptığı ikinci fedakarlık. İşte şimdi sıra Yaman’da. Bunun ilk adımını Yaman’ın Seher’e bakışlarında ve sarılışında gördük. Yaman bununla da kalmayacak ve Seher’i adım adım dünyasına sokacak. Elbette böyle ketum büyüyen birinin aşkı kolay olmayacak. Ama adım adım büyük bir aşkı izleyeceğiz.

Emanet 13.Bölüm Fragmanı – 23 Eylül Çarşamba

Diğer tarafta Ali sonunda yanı başında duran Kiraz’ı buldu. Kiraz’ı tutuklamak isteyen Ali onun gerçek hikayesini dinleyince bir hayli sarsılacak. Kiraz’a karşı sert tavrı yumuşayacak. Bu ikilinin de adım adım birbirlerine yaklaştığı aşikar. Burada geçmişiyle mücadele eden kişi Kiraz. Bakalım Ali, Kiraz’ı geçmişinden kurtarabilecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir