Emanet 128.Bölüm Fragmanı – 3 Mart Çarşamba

Yaman Gerçeğin PEŞİNDE!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 128.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 128.bölümünde Yaman ve Seher arasında romantik yakınlaşma gerçekleşiyor. Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 128.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 128.bölümü 3 Mart 2021 Çarşamba akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde iki cadı yaptıkları planla sonunda Seher ve Yaman’ın arsını bozmayı başardı Seher Yaman’ın kendisine karşı bu sert tavrına bir türlü anlam veremezken Yaman ise öfkesi ve aşkı arasında git geller yaşamaya devam ediyor. Nitekim Yaman Seher’e karşı olan duygularına yenik düşerek bu dosyanın gerçekliğini araştırmak için işin peşine düşecek. Dosyaları avukatına veren Yaman tüm bu kayıtlar ve fotoğrafların gerçekliğinin araştırılmasını isteyecek.

Ancak Yaman’ın içi içini yediği için bu sefer soluğu Selim’in karşısında alacak. Selim’i fena halde benzetecek olan Yaman ondan tüm olanları itiraf etmesini isteyecek. Elbette Selim bu oyunu bozmak istemeyip devam ettirecek. Diğer yandan iki cadıda dosyaların araştırılmasını sabote etmek için elinden geleni yapacak. İkili arasında ipler epey gerilecek. Ancak tüm bunların sonucunda baktığımızda Yaman bu gerçeği öğrendiğinde büyük bir pişmanlık yaşayacak. Ve ikili arasındaki güven bağı güçlenirken Zuhal sonsuza dek yok olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir