Emanet 127.Bölüm Fragmanı -2 Mart Salı

Seher Yaman AŞKI TEHLİKEDE!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 127.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 127.bölümünde Yaman ve Seher arasında romantik yakınlaşma gerçekleşiyor. Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 127.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 127.bölümü 2 Mart 2021Salı akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde iki cadı sonunda muradına erdi!  Yaman ve Seher rüya gibi bir balayı yaşarken iki cadının planı sonunda Yaman’ın eline ulaştı. Zuhal elindeki dosyalarla ikilinin tüm tatilini mahvetmek için ikilinin yanına geldi. Yaman tamda Seher’e karşı duygularını itiraf ederken bu yaşananlar gerçekten izleyenler açısından sinir bozucu. Yaman Seher’e ait görüntüler ve ses kayıtlarıyla adeta yıkılırken tüm bunlara inanmak istemez. Yaman’ın bir tarafı Seher’e hala aşıkken diğer tarafı ondan nefret duyar.

Peki şimdi ne olacak? İlk olarak şunu söyleyebiliriz ikilinin boşanma ihtimali oldukça düşük. Çünkü Yusuf’un velayeti tehlikeye girebilir. Diğer yandan Yaman sessizlik içinde kalmayı tercih edecek. Seher ise Yaman’ın bu uzak tavrına bir türlü anlam veremeyecek ve durumu sorgulayacak! Seher Yaman’ın bu tavrını sebebini ararken tam tersi Yaman’da yüreğiyle gördükleri arasında kalacak. Yaman’ın dinleyeceği yer kalbi olacak. Tüm bunların gerçek mi yoksa yalan mı olduğunu araştıracak. Elbette bu hain iftira er ya da geç ortaya çıkacak. Ancak Yaman ve Seher’in birbirlerine olan güveni büyük bir sarsılma yaşayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.