Emanet 126.Bölüm Fragmanı -1 Mart Pazartesi

Yaman ve Seher’in ROMANTİK TATİLİ!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 126.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 126.bölümünde Yaman ve Seher arasında romantik yakınlaşma gerçekleşiyor. Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 126.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 126.bölümü 1 Mart 2021 Pazartesi akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Seher ve Yaman planladıkları balayı için sonunda yola çıktılar. İkili bir elmanın iki yarısı olduklarını adeta ilan eden bir an yaşadılar. Seher elmayı ikiye bölerek artık biz olduk sözleriyle adeta Yaman’ın aşkına karşılık verdi. Nitekim Seher’in endişeli hallerine rağmen çıktığı bu balayından da çok mutlu olduğu gözlerinden, sözlerinden belli.

Seher ve Yaman bu baş başa geçirdikleri güzel zamanda birbirlerine daha da yakınlaşacak. İkilinin kalbinde yanan kıvılcım çok yakında ateşlenecek. Ancak diğer tarafta Zuhal ve İkbal cadısı durmak bilmiyor. Bu iki şeytanın üstüne Ziya’nın Seher’e kurulan kumpastan haberdar olması işleri daha da rayından çıkartacak cinsten. İkbal daha önce kullandığı gibi Ziya’yı bu konuda etkileyerek Seher’in üzerine salabilir. Bu durumda Seher ve Yaman aşkı için oldukça zorlu bir sürece sebep olabilir. Ancak dizinin böyle romantikliğiyle zirve yaptığı bu dönemde İkbal ve Zuhal cadısının saçma planlarındansa Seher ve Yaman aşkının güzelliğinin keyfini çıkartmak büyük bir keyif.

Gelecek adına da şunları kısaca söyleyebiliriz. Ne olursa olsun artık Yaman ve Seher için ayrılmak imkansıza yakın. Buz gibi bir adam olan Yaman kendisini böyle romantik ve duygusal birine çeviren Seher’i ne olursa olsun asla bırakmayacaktır. İster Seher servet avcısı isterse de yanlış işlere bulaşmış biri olsun Yaman için tek gerçek ona duyduğu aşk.

One Comment on “Emanet 126.Bölüm Fragmanı -1 Mart Pazartesi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir