Emanet 124.Bölüm Fragmanı -25 Şubat Perşembe

Seher ve Yaman Balayına GİDECEK!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 124.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 124.bölümünde Yaman ve Seher arasında romantik yakınlaşma gerçekleşiyor. Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 124.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 124.bölümü 25 Şubat 2021 Perşembe akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Seher ve Yaman arasındaki tatlı kovalamaca devam ederken Zuhal’in kaza olayı Yaman’ın aşkını ilan etmesini geciktirdi. Nitekim Seher’in her fırsatta utangaçlığından dolayı Yaman’dan kaçışı da ikilinin bir türlü gerçekle yüzleşmesini engelliyor. Ancak Yaman bu sefer çıtayı daha da yükseğe taşıyacak. Aşklarının gerçek olduğuna çevresindekileri ikna etmek isteyen Yaman bu sefer balayı planladı. Seher Yaman’ın bu fikri karşısında şoke olurken Yaman artık gözünü karartı. Seher ise Yaman’ın bu teklifi karşısında şaşkın. Tabi Seher’de içten içe bu durumdan memnun. Her ne kadar Seher Yaman’dan kaçsa da bu kaçış onun utangaçlığından.

Diğer tarafta İkbal ve Zuhal ise bu haber karşısında oldukça öfkeliler. Zuhal her ne kadar kaza yapsa da bu kazanın nedeninin konakta kalmak istemesi olduğu aşikar. İkbal’inde hastanede bu konuda Seher’i sıkıştırması da bunun kanıtı niteliğinde. İkili yine yapacakları planlarla balayı tatilini de bozma derdinde. Ancak Yaman bu konuda oldukça kararlı. Bu balayı Yaman için hem Seher’le baş başa kalmayı sağlayacak bir fırsat hem de günlerdir itiraf etmek istediği duygularını söylemesi için şans olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir