Emanet 125.Bölüm Fragmanı -26 Şubat Cuma

Seher Yaman AŞKI BÜYÜYOR!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 124.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 124.bölümünde Yaman ve Seher arasında romantik yakınlaşma gerçekleşiyor. Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 124.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 124.bölümü 25 Şubat 2021 Perşembe akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Seher ve Yaman aşkı gün geçtikçe büyürken ikili sonunda balayı için harika bir yolculuğa çıktı. Bu yolculuk ikilinin birbirlerini tamamen bulacakları bir yolculuk olacak. Artık Seher kaçmaktan vazgeçecek. O da Yaman gibi yüzleşmek ve duygularını ifade etmek isteyecek. Kısaca Yaman ve Seher aşkı gümbür gümbür geliyor.

Diğer yandan Seher’e kurulan kumpas dosyalarının akıbeti de belli oldu. Ziya dosyaları görmüş ve bunları alıp saklamıştı. Ziya’nın bu hareketi Seher ve Yaman evliliğinin gerçekleşmesini sağlasa da Ziya’nın bozuk ruh hali ikili işin büyük bir risk. Nitekim İkbal ve Zuhal’de bu durumdan haberdar olursa işler daha da çığırından çıkabilir. Koşacak Emanet dizisinde Seher ve Yaman aşk dolu bir yolculuğa çıksa da her şey ince bir çizgide. Bu çizgide yaşanacak minik bir değişim dahi büyük yıkımlara yol açabilir. Ancak her ne olursa olsun Yaman ve Seher aşkı tim bunların üstesinden gelecek durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.