Emanet 122.Bölüm Fragmanı -23 Şubat Salı

Yaman Zuhal’i Evden KOVUYOR!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 122.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 122.bölümünde Yaman ve Seher arasında romantik yakınlaşma gerçekleşiyor. Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 122.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 122.bölümü 23 Şubat 2021 Salı akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde iki çiftimizin de yüreği pırpır atmaya devam ediyor. Yaman Seher’e aşkını itiraf etmek için cesaret toplamaya çalışır. Diğer yandan Seher ise Yaman’ın ona aşkını itiraf edeceğini fark eder. Seher’de Yaman’dan ilan-ı aşk itirafı duyacağı için heyecanlanır. Kısaca iki çiftimizin bu romantik koşuşturması oldukça keyifli olacak.

Zuhal ve İkbal cephesinde ise işler hiç ama hiç iyi gitmiyor. Zuhal günden güne paranoyaklaşıp kendini kaybederken Yaman Zuhal’in sözlerini duydu. Sürekli Zuhal’den Seher ile ilgili abuk sabuk laflar duyan Yaman Zuhal’in konaktan gitmesini ister. Anlayacağınız işler giderek daha da karmaşıklaşıyor. Ancak Zuhal için bunlar daha iyi günler. Zuhal yaptığı hatalarla Seher’in inisiyatifine kalacak konuma gelecek. Seher konağın adeta hanımı durumuna gelecek. Zuhal içinse tüm bunlar tam bir kabustur.

Zuhal ve İkbal’in yanı sıra kaybeden bir kişi daha var. Seher’in arkasından kirli bir plan yapan Selim’de yenilgiyi hala kabullenemedi. İşler her ne kadar şu an için Seher ve Yaman için iyi gitse de iki şeytan ve hain Selim intikam için fırsat bekleyecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir