Emanet 121.Bölüm Fragmanı -22 Şubat Pazartesi

Yaman ve Seher Aşkında Ateş Bacayı Sardı!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 120.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 120.bölümünde Yaman ve Seher arasında romantik yakınlaşma gerçekleşiyor. Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 120.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 120.bölümü 19 Şubat 2021 Cuma akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Yaman ve Seher dünya evine girerken Zuhal ve İkbal yerin dibine girmişlerdi. İkili için gelecek bölümlerde oldukça romantik anların bizi beklediğini söylemiştik. Nitekim başta Yusuf olmak üzere yaşanan tüm olaylar Yaman ve Seher’i birbirlerine itiyor. Evren resmen ikiliyi birleştirmek için çabalıyor. Nitekim Seher’de Yaman’ın ona aşık olduğunu sonunda resmen fark etti. Seher bu durumu fark ederken oldukça heyecanlı ve de utangaç. Seher kaçarken Yaman onu kovalayacak.

Tabi ikili için bir diğer zor durumda yakalanmamak. Tabi bu iş oldukça zorlu. Çünkü ikilinin açığını kollayan iki cadı var. Ve bu cadılar evliliğin gerçek olmadığını öğrendiklerinde bunu çok iyi lehlerinde kullanabilirler. Yusuf’un velayetini riske atabilirler. Bu yüzden hem Yaman hem de Seher’in oldukça dikkatli olması şart. Oldukça romantik ve güzel bir evlilikten sonra şimdi ise ikilinin gerçekten birbirlerine yakınlaşmalarını izleyeceğiz. Romantizm, gerilim ve bol bol güleceğimiz güzel bölümler bizi bekliyor diyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir