Emanet 120.Bölüm Fragmanı -19 Şubat Cuma

Yaman ve Seher AYNI YATAKTA UYUDU!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 120.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 120.bölümünde Yaman ve Seher arasında romantik yakınlaşma gerçekleşiyor. Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 120.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 120.bölümü 19 Şubat 2021 Cuma akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde sonunda beklediğimiz evlilik kazasız belasız gerçekleşti. Seher e Yaman nikah memurunun sordukları sorulara evet diyerek imzalarını attı. Zuhal ve İkbal cadısı ise kıskançlık ve nefretlerinden adeta çatladılar. Zuhal’in zihnindeki o nefret Seher’i öldürmeyi bile göz alacak derecede olsa da neyse ki bunu yapmadı. Asıl ilginç olansa Zuhal’in ilk geldiği zamanlarda başka erkeklerin peşinde koşup Yaman’ın yüzüne bakmazken şimdi Yaman’a deliler gibi aşık olması. Zuhal’in bu tavrı oldukça şaşırtıcı!

Diğer tarafta Yaman ve Seher’i şimdi daha zorlu bir süreç bekliyor. Bu süreç hem oldukça romantik hem de stresli olacak. İkili sahte evlilik yaptılar ancak bundan sonra sonsuza dek bu sahte evlilik oyununu sürdürmeleri zor. Ya ikili yakalanacak. Ya da artık hepimizin beklediği şeyi yani birbirlerine aşklarını ilan edecekler. Tabi bu süreç oldukça zorlu olacak. İkilini bunu itiraf etmeleri epey zaman alacak. Diğer yandan Zuhal ve İkbal’in bu sahte evliliği öğrenmeleri işleri çok daha fazla karıştırabilir. Bu arada Seher ve Yaman’ın ilk geceleri de oldukça romantik oldu. İkili aynı yatakta uyudular. Kısaca toparlayacak olursak gelecek günlerde bizi oldukça romantik, komik ve gerilimli günler bekliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir