Emanet 119.Bölüm Fragmanı -18 Şubat Perşembe

Yaman ve Seher’in Masalsı DÜĞÜNÜ!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 118.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 118.bölümünde Yaman ve Seher arasında romantik yakınlaşma gerçekleşiyor. Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 118.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 118.bölümü 18 Şubat 2021 Perşembe akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde harika bir bölümü daha geride bıraktık. Seher ve Yaman’ın muhteşem dansı hepimizi büyülerken ikilinin birbirlerine uyumu harikaydı. Bu anlar yalnız bizleri değil tüm konukları da mest etti. Bu muhteşem anları gölgelemek isteyen İkbal ve Zuhal ise çaresizlik içerisinde. Zuhal deli gibi hazırladıkları dosyayı ve delilleri ararken tüm bu anlardan habersiz. Selim’de girdiği iş birliğinin sonuç vermesini beklerken o da büyük bir endişe içerisinde.

Ancak ne İkbal’in, ne Zuhal’in ne de Selim’in istediği olmayacak. Bu masalsı düğün nikah memurunun sorusuna ikilinin de evet deyişiyle biterken Zuhal’in kaskatı kesilmiş suratı, İkbal’in çaresizliği bu sahneye eşlik edecek. Artık güzeller güzeli çiftimiz kanunen evli durumdalar. Zuhal ne kadar sinir krizlerine girse de hiç kimse bu gerçeği değiştiremeyecek. Tabi işlerin bir de diğer boyutu var. Bildiğiniz gibi bu evlilik aslında sahte. Ama gerçek olsa bu kadar güzel olabilir miydi orası ayrı bir soru işareti. Çiftimizin şimdiki zorluğu ise hem bu evliliği yürütme hem de gerçeği saklama. Biraz keyifli birazda gerilimli günler kapıda. Emanet 118.Bölüm Fragmanı -17 Şubat Çarşamba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir