Emanet 117.Bölüm Fragmanı -16 Şubat Salı

Seher ve Yaman Düğünü BAŞLASIN!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 117.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 117.bölümünde Yaman ve Seher arasında romantik yakınlaşma gerçekleşiyor. Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 117.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 117.bölümü 16 Şubat 2021 Salı akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Seher ve Yaman’ın evliliği finale doğru gelmek üzere. İkili için gelinlik, damatlık, provalar ve daha bir çok şey hazır.  Artık yapmaları gereken tek şey nikah masasına oturmak ve imzaları atmak. İkili bu heyecanı yaşarken İkbal ve Zuhal yine işleri berbat ediyor. Zuhal Seher için hazırladığı kumpas dosyalarını aniden kaybedecek. Zuhal e İkbal dosyaları ararken ikili aynı zamanda düğünü de sabote etmeye çalışarak zaman kazanmak isteyecek.

Peki Zuhal’in elinde olan bu dosyalar aniden nereye kayboldu. Bu konuda ise iki seçenek var. Ya hizmetçiler durumu fark etti ve Seher’den yana davrandı. Yada Selim yaptığı hatayı anlayarak bu durumu tekrar eski haline sordu. Kısaca her iki türlüde iki cadı bu işi eline yüzüne bulaştırdı. Peki iki cadı düğünü farklı yollardan sabote edebilecek mi? Ya da kaybettikleri kumpas dosyalarını bulabilecekler mi? Bizce bunun imkanı yok. Zuhal ve İkbal yaptıkları her planda çuvallama rekortmeni oldukları için bu seferde ikiliyi ayırmayı başaramayacak. Heleki hem Yaman hem de Seher birbirlerine böylesine vurulmuşken.

Diğer yanda İbo ise Kara’yı tavlamak isterken tüm işleri eline yüzüne bulaştırdı. Kara ve İbo tarafında bir aşk doğar mı bilinmez ama Kiraz ve Ali’nin yakınlaşma süreçleri epey sekteye uğradı. Dizide bizlerde herkes gibi onlarında aşklarının ilerlemesini istiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir