Emanet 116.Bölüm Fragmanı -15 Şubat Pazartesi

Yaman Kumpasa İNANACAK MI?

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 116.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 116.bölümünde Yaman ve Seher arasında romantik yakınlaşma gerçekleşiyor. Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 116.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 116.bölümü 15 Şubat 2021 Pazartesi akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde İkbal’in hain planı hızla ilerlerken Selim’in de işin içine girişiyle olaylar epey karışıyor. Selim Seher’e bilerek yakın davranırken gizlice fotoğraflarının da çekilmesiyle İkbal’in planı kusursuz ilerliyor. Peki iki cadının Yaman’ın önüne koyacağı bunca delile Yaman inanacak mı? Yada Yaman’ın tepkisi ne olacak. Başta Zuhal Yaman’a Seher’in bir servet avcısı olduğunu tekrar söylemiş epey bir tepkiyle karşılaşmıştı. Ancak Yaman bu sefer önünde fotoğraflar, belgeler, ses kayıtları, banka havaleleri görecek.

Bunca argümanı kim görse elbette inanır ancak Yaman bu kadar basit aldatılacak biri değil. Tüm bunları  titizlikle inceleyecek. Aslında Yaman kredi kartının alınmasının peşine düşüp kuyumcu görüntülerini izlese ya da fotoğrafları eken kişinin peşine düşse ya da her şey bir kenara Seher’in gözlerine baksa tüm bunların yalan olduğunu görecek. Nitekim Yaman’ın yapacağı da bu olacak. Yaman bu kumpası derinlemesine araştırdığında daha önce düşmanlarının Yusuf’u ihbar etmesinde olduğu gibi bununda başkaları tarafından hazırlanan bir tezgah olduğunu görecek. Bu tezgaha hizmet eden Selim’in daha önce neler yaptığını da görmüştük. Yaman’ın depolarının yerini düşmanlarına satmıştı. Kısaca belki Yaman ve Seher aşkı geçici bir süreliğine sekteye uğrama ihtimali olsa da er ya da geç gerçekler ortaya çıkacak. İki cadı bu işten bir şekilde sıyrılır mı bilinmez ama Selim defteri sonsuza dek kapanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir