Emanet 114.Bölüm Fragmanı -11 Şubat Perşembe

Seher Büyük Tuzağa Düşecek Mi?

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 114.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 114.bölümünde Yaman ve Seher arasında romantik yakınlaşma gerçekleşiyor. Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 113.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 114.bölümü 11 Şubat 2021 Perşembe akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Seher ve Yaman evlilik provaları hızla devam ederken ikili her fırsatta birbirlerine daha da yakınlaşmaya devam ediyor. Oldukça romantik anlar geçiren ikili hazırlıkların keyfini çıkarırken arka planda işler oldukça tehlikeli ilerliyor. Zuhal Seher’in telefonunu çalarak Selim’e onun hesabından para gönderirken İkbal’de kredi kartını çalarak bu planı devam ettiriyor. İki şeytanın acımasız kumpası büyük bir titizlikle ilerliyor. Zamanı geldiğinde tüm kumpası gün yüzüne çıkartacak olan ikili Seher’i bir servet avcısı olarak göstererek Yaman’ın tüm güvenini yerle bir etmenin peşinde.

Evlilik arifesinde ortaya çıkacak olan bu büyük kumpas Yaman’ın elbette aklını karıştıracak. Yaman gördükleri karşısında ne diyeceğini bilemezken Seher ise gururuyla Zuhal ve İkbal’in ekmeğine yağ süreceğe benziyor. Adım adım oldukça zor bir noktaya gelen dizi de peki evlilik olacak mı? Yaman Seher’den vazgeçecek mi? Elbette ikilinin aşkı ve birbirlerine olan güveni sonsuz. Ancak Selim’in işin içinde olması ortalığı fena karıştıracak gibi duruyor. Hepimiz bu kumpasın çökmesini isterken işler giderek maalesef çığırından çıkacak.

Bu durumun ise iki sonucu var. İlki iki cadının zaferi ve dağılan bir evlilik sonrasında kaybedilen bir velayet. Ya da ne olursa olsun Yaman’ın Seher’e olan aşkının üstün gelmesi ve tüm bu iftiraları görmezden gelip inanmaması. Bizce ne Yaman ne de Seher aşklarından kolayca vazgeçmeyecek ve İkbal’in bu oyununu yerle bir edecek.

One Comment on “Emanet 114.Bölüm Fragmanı -11 Şubat Perşembe”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir