Emanet 113.Bölüm Fragmanı -10 Şubat Çarşamba

Seher ve Yaman AŞKI DÜĞÜNE HAZIR

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 113.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 113.bölümünde Yaman ve Seher arasında romantik yakınlaşma gerçekleşiyor. Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 113.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 113.bölümü 9 Şubat 2021 Çarşamba akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Yaman Seher’in kendisini kıskandığını fark ederken artık aşkının karşılıklı olduğuna emin. İkili günden güne birbirlerine daha çok yaklaşırken düğün hazırlıkları ise hız kesmeden devam ediyor. Tabi gözleri önünde yaşananlardan dolayı içten içe deliren iki cadı ise işleri hızlandırıyor. Selim’inde onlara katılmasıyla Seher için yapılacak tuzak artık neredeyse hazır. Zuhal Seher’in yazısını taklit ettirerek onun adından yalan mektuplar yazdı. Ayrıca telefonunu da ele geçirerek bu planını destekleyecek.

Tüm bunlardan habersiz olan Yaman ve Seher’i zor bir süreç bekliyor. Elbette Yaman Seher’in servet avcısı olduğuna inanmayacak ancak diğer tarafta gururu incinmiş Seher’in ise ne tepki vereceği muamma. Seher para avcısı biri olmadığını kanıtlamak için her şeyi yapmaya hazır. Gerekirse bu düğünden dahi vazgeçebilir. Tabi Seher’in bu kararı İkbal ve Zuhal’in tamda işine gelecek cinsten.

Kısaca toparlayacak olursak iki cadının planı bu sefer kusursuza yakın ilerliyor. Yaman ve Seher’in birbirlerine olan aşkının ve daha da çok güvenlerinin sınanacağı bu durumda ikili zorlu kararlar bekliyor. Tabi bu planın iki sonucu var. Birincisi Yaman ve Seher’i daha güçlü kılmak ikincisi ise her ne kadar düğün ertelense de hem Seher hem de Yaman birbirlerine güvenlerini ispatlamak için daha çok çaba sarf edecek. Toparlarsak İkbal ve Zuhal ne yaparsa yapsınlar çiftimiz ayırmaları imkansıza yakın bir durum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir