Emanet 112.Bölüm Fragmanı -9 Şubat Salı

Yaman Seher’in Onu SEVDİĞİNİ ANLADI!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 110.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 110.bölümünde Yaman ve Seher arasında romantik yakınlaşma gerçekleşiyor. Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 110.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 110.bölümü 5 Şubat 2021 Cuma akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde İkbal ve yancısı Zuhal’in planları devam ederken iki cadıya birde Selim eklendi. Selim Seher’i gelinlikler içerisinde görünce onsuz yapamayacağını düşünerek iki cadı ile anlaştı. Ancak bu üçlünün planlarına rağmen tahminlerimiz doğrultusunda olaylar ilerlemeye devam ediyor.

İkbal ve Zuhal’in bu planları her seferinde Yaman ile Seher’i yakınlaştırmaya bu sefer de devam edecek Seher sonunda Ela’ya olan kıskançlığını Yaman’ın yüzüne vuracak. Her fırsatta tripleriyle bunu Yaman’a belli eden Seher sonunda ağzındaki baklayı çıkarttı. Yaman ise Seher’in onu kıskanmasıyla adeta mest oldu. Yaman zihninde hemen şunları düşündü. Seher beni kıskanıyorsa elbette bu sevdiği anlamına geliyor. Aslında Seher’in Yaman’ı sevdiğini anlamamak için odun olmak ya da Yaman olmak gerekli. Çünkü her fırsatta Seher bakışları ve utangaçlığıyla bunu belli ediyordu. Nitekim Yaman sonunda bunu anladı. Seher ise kırdığı pot ile epey utandı.

Peki şimdi ne olacak? Kısaca toparlarsak iki cadı ve Selim’in yapacakları tüm planlar ellerinde patlayacak. Çünkü bu evlilik için artık 3 önemli şey var. Bunlardan ilki ve en önemlisi Yusuf’un velayeti. İkincisi Yaman ve Seher’in verdikleri söz. Ve ikilinin sonunda fark ettikleri ve en önemli husus: aşk. Bu aşkın önünde ise artık hiçbir engel duramaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir