Emanet 111.Bölüm Fragmanı – 8 Şubat Pazartesi

İkbal’in Seher ve Yaman’ı AYIRAMAYACAK!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 110.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 110.bölümünde Yaman ve Seher arasında romantik yakınlaşma gerçekleşiyor. Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 110.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 110.bölümü 5 Şubat 2021 Cuma akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde İkbal’in sinsi planı son sürat ilerliyor. Yaman ise Ela ile yakınlaşarak Seher’in sınırlarını zorlamaya kararlı. Yaman saflığından mı bilinmez kızın ağzına girerek çalışıp sonrasında Seher’e neyin var diye sorması Seher’i sinir krizlerine sokuyor. Seher her fırsatta Yaman’ı tersleyerek bu sinirini çıkarmaya çalışsa da Yaman efendi hala kadınları anlayamadığını dile getirip duracak.

Bu biraz tatlı biraz da sinir bozucu durum devam ederken iki cadı boş durmuyor. Zuhal Seher’e kuracağı kumpas için İkbal’in direktifleri doğrultusunda harekete devam ediyor. Ancak daha önceki özetlerimizde dediğimiz gibi Yaman Seher’e abayı yaktı. Yani Seher bir servet avcısı da olsa onu kabul edecek düzeyde. İkiliye bu plandan ekmek çıkmayacak. Ancak Zuhal ve İkbal’in yaptıkları daha da güzel bir şeyi tetikleyecek. İkili birbirlerine sakladıkları sevgilerini gösterecek. Seher bunu kıskançlık tripleriyle yaparken Yaman ise onun gönlünü almaya çalışarak yapacak. Kısaca oldukça romantik sahneler bizi bekliyor diyebiliriz.

Diğer tarafta İbo ise ortalığı karıştıracak gibi duruyor. Ali komiser İbo’nun Kara’ya olan ilgisini reddetti. Ancak onun aksine Kiraz ikiliyi birleştirme peşinde. Burada Ali ve Kiraz arasında tatlı bir rekabet olacak. 

One Comment on “Emanet 111.Bölüm Fragmanı – 8 Şubat Pazartesi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir