Emanet 110.Bölüm Fragmanı – 5 Şubat Cuma

İki Cadı, Seher ve Yaman’ı AYIRABİLECEK Mİ?

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 110.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 110.bölümünde Yaman ve Seher arasında romantik yakınlaşma gerçekleşiyor. Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 110.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 110.bölümü 5 Şubat 2021 Cuma akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde İkbal planlarını tıkır tıkır iletirken Zuhal’de ona destek olmaya devam ediyor. Her ne kadar Zuhal Yaman’dan büyük bir ayar yese de ikilinin vazgeçmeye niyeti yok. Seher için ses kaydı hazırlayan ikili evlilik sözleşmesini de ayarladı. Bu delilleri Yaman’a gizlice göndererek Yaman’ın Seher’i bir servet avcısı gibi görmesini sağlayacaklar. Ancak ikilinin bu planının tutma ihtimali sıfıra yakın.

Başta Seher ve Yaman bu durumdan kat ve kat daha fazla zorluklarla sınandılar. Daha sonrasında Yaman Seher’e hisse vermek istedi ancak Seher bunu kabul etmedi. Yani bu planla İkbal’in zafer elde etmesi çok zor. Üstelik yaptığı ses kaydının sahte olduğunu Yaman’ın öğrenmesi de çok zor bir durum değil. Adamlarına inceleterek bunu çabucak öğrenebilir. Kısaca Bu plan baştan itibaren işe yaramaz bir plan. Ancak İkbal’in oyunları bitmiyor. Ela kozunu kullanan İkbal Seher’i daha da kışkırtacak. Ancak ne olursa olsun ikili bu evliliği Yusuf için yapıyor. Ve ayrıca ikilinin Arif babaya da sözleri var.

Diğer tarafta Ali ve Kiraz’ın aşkının yanı sıra İbo’nun Kara’ya tutkusu devam ediyor. İbo kendini Kara’ya iyice kaptırırken maalesef İbo bu aşk macerasından pek mulu ayrılmayacak. Evet İbo’nun Kara’ya hisleri var ancak aynı şey Kara için geçerli değil. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir