Emanet 11.Bölüm Fragmanı – 21 Eylül Pazartesi

Yaman Seher’i KONAKTAN KOVACAK!

Emanet dizisinde İkbal şeytana pabucunu ters giydirecek bir planla ortalığı kaosa çevirdi. İkbal önce Selim’i Yaman’ın üstüne saldı. Ardından da Selim’i dövdürerek suçu Yaman’a attı. Seher elbette Selim’in dövülmesine öfkelenip Yaman’a öfkesini kustu. Ardından polislerin de gelmesiyle işler arp saçına döndü.

Polis Seher’in ve Yusuf’un konakta zorla tutulduğu suçlamasıyla gelip Yaman’ı sorgulamak ister. Tabi burada Seher’in beyanı çok önemli. Seher evet zorla tutuluyorum derse Yaman’ın yapabileceği çok az şey var. Ancak Seher bu yönde bir karar almayacak. Tam tersine olayları yatıştırmak için böyle bir durumun söz konusu olmadığını söyleyecek.  Nitekim Yaman gibi birini karşısına alması onun için daha tehlikeli.

Selim ise bu karar karşısında şoke olacak. Tabi Seher’in bu kararına en çok sinir olan kişi İkbal. Yaptığı tüm plan boşa gidebilir. Tabi Yaman bir anda oluşan onca olayın ardından ve Seher’in olay öncesi tehditlerinden sonra nasıl bir karar verecek. Seher Yusuf’a bakması gerekirken başına bela mı oluyordur?

Kiraz ve Ali kovalacaması ise tüm hızıyla devam eder. Ali Kiraz’a ait kolye ve çantayı ele geçirdi. Kiraz ise yadigar eşyalarını kaptırmanın hüznünü yaşıyor. Artık gerçeklerin ortaya çıkması an meselesi. Bir yanda gerilim varken buradaki tatlı kovalamaca oldukça eğlenceli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir