Emanet 109.Bölüm Fragmanı – 4 Şubat Perşembe

Seher Güzelliğiyle Yaman’ı BÜYÜLEDİ!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 109.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 109.bölümünde Yaman ve Seher arasında romantik yakınlaşma gerçekleşiyor. Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 109.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 109.bölümü 4 Şubat 2021 Perşembe akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde İkbal şeytanı kıskandıracak bir plana imza attı. Seher’i  servet avcısı olarak göstermeye çalışan İkbal montaj, ses kaydetme, yalan mektup ve daha bir çok şeye imza attı. Resmen tek başına organize suç örgütü gibi çalışan İkbal’in bu planına Zuhal cadısı da dahil. İkili Yaman’ı manipüle etmek için elinden geleni yapıyor. Ancak ikilinin hesaba katmadığı iki şey var.

Bu iki şeyden birincisi Seher’in güzelliği. Yaman Seher’in güzelliğini görünce adeta ağzı dili tutuldu. Yani servet avcısı da olsa Seher Yaman’ın ona hayır deme şansı yok. İkinci durum ise ikilinin bu evliliği Yusuf için yapıyor olması. İkbal bunu bilmediği için Seher’e ne kadar iftira atsa da boş. Çünkü Seher bu evliliği istese yapmayabilirdi. Tüm bunlar sadece Seher’e atılan bir iftira. Nitekim Yaman bunu pek önemsemeyecek. Hatta Yaman İkbal’in yaptıklarından dolayı bu sefer o Seher’i kıskanacak. Kısaca ikili kıskançlık krizlerine girerek birbirlerine olan ilgilerini açık edecekler.

Diğer tarafta İbo Kara’ya gönlünü kaptırırken Ali’de Kiraz’a içinden geçenleri anlattı. Ali aşkın onun için anlamını söylerken Kiraz ise utanarak onu dinledi. Daha önceden hatıralarsanız Kiraz Ali’nin onu sevdiğini öğrenmişti. Burada da aşk yavaş ama emin adımlarla ilerliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir