Emanet 108.Bölüm Fragmanı – 3 Şubat Çarşamba

İkbal ve Selim İŞ BİRLİĞİ YAPIYOR!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 108.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 108.bölümünde Yaman ve Seher arasında romantik yakınlaşma gerçekleşiyor. Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 106.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 108.bölümü 3 Şubat 2021 Çarşamba akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde İkbal yine ortalığı karıştırma peşinde. Önce Ela’yı getirerek Seher’i kıskançlık krizine soktu ardından da Selim ile iş birliği yaptı. İkbal’in planı Selim’i de kullanarak bu sefer tam tersi bir senaryo yaşatmak. Yaman’ın Selim’i kıskanmasını sağlayarak sanki Seher’in gönlünün Selim’de olduğu imajını oluşturmak. Bu amaçla İkbal’in planları bitmeyecek. İkbal düzmece kaçırma planları yaparak Selim ile Seher’i yakınlaştırmayı dahi deneyecek. Ancak ikilinin tüm planları ellerinde patlayacak.

Çünkü Seher ve Yaman bir söz verdiler. Bu sözü şahitleri olmasını istedikleri Arif babaya verdiler. Ne olursa olsun ikili ayrılmayacaklar. Üstelik daha önce de dediğimiz gibi ne Selim ve de İkbal bu evliliğin nedeninin Yusuf olduğunu bilmiyor. Kısacası ne olursa olsun ikili sırf Yusuf için evlenecekler. Yani ikilinin evliliklerini engellemek çok zor. İkbal’in daha önceki planlarına da bakarsak başarı oranları da oldukça düşük. Ne de olsa İkbal Yusuf’u sosyal hizmetlere ihbar ederek Seher’i evden kovdurmak isterken Yaman’la evlendirdi. Kısacası İkbal bolca Hint dizisi izleyerek yaptığı bu planlarında mutlu sonra ulaşamayacak.

Diğer tarafta İbo ise oyun diye çıktığı bu yolda Kara’ya ciddi ciddi aşık oluyor. Kara ise oyun ve yardım amaçlı çıktığı bu yolda elbette bu tarz bir yola girmeye niyetli değil. Burada da oldukça ilginç olaylar bizi bekliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir