Emanet 107.Bölüm Fragmanı – 2 Şubat Salı

Seher Kıskançlık KRİZİNDE!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 107.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 107.bölümünde Yaman ve Seher arasında romantik yakınlaşma gerçekleşiyor. Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 106.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 107.bölümü 2 Şubat 2021 Salı akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Zuhal’in gözü dönmüş ve Seher’i öldürmek istemişti. Neyse ki İkbal kardeşinin yaptığı bu büyük hatayı fark ederek engeller. Seher zehirlenmekten kurtulmuştur. Yaman ve Seher arkalarından oynanan oyundan habersiz evlilik planlarına devam ederken Zuhal ve İkbal cadısı durmak bilmiyor. İki şeytanın bu seferki planı Seher’i sinirlendirip düğünden vazgeçirmek.

İkbal bu amaçla Yaman’ın eski sevgili olarak tanıttığı Ela’yı konağa çağırır. Oldukça yılışık bir tip olan Ela hemen daha ilk andan Yaman’ın kollarına atlar. Elbette gönlünü kaptırmış olan Seher’in bu duruma katlanması imkansız. Seher her ne kadar kendini tutmaya çalışsa da Yaman’a çok öfkeli. Yaman ise Seher’in bu anlamsız davranışlarının nedenini anlayamaz. İkbal’in bu planı başta oldukça iyi gözükse de işler pekte istediği gibi gitmeyecek. İkbal bekliyor ki Seher madem bu kızı seviyorsun onunla evlen diyip çekip gitmesi. Ancak başta bu evlilik Yusuf için. Seher ne olursa olsun bundan vazgeçemez. İkinci olarak İkbal’in bu planı Seher’in Yaman’a olan duygularının açığa çıkmasını sağlayacak. Kısaca ikilinin evliliği gün geçtikçe daha gerçekçi olacak.

Diğer tarafta Kiraz Kara’yı baştan aşağı değiştirerek herkesi şoke etti. Ali komiserden tut Hayriye teyzeye kadar herkes şatı kaldı. Bu tarafta işler oldukça iyi gidiyor diyebiliriz. İbo’nun Kara’ya hafiften gönlünü kaptırdığını da söyleyebiliriz. Aslında Seher – Yaman, Kiraz – Ali , Kara – İbo şöyle üçlü bir düğün izlesek harika olabilir. Ne dersiniz sizde böyle bir düğün ister miydiniz? 

One Comment on “Emanet 107.Bölüm Fragmanı – 2 Şubat Salı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir