Emanet 105.Bölüm Fragmanı – 29 Ocak Cuma

Zuhal Seher’i ZEHİRLEYECEK!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 105.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 105.bölümünde Yaman ve Seher arasında romantik yakınlaşma gerçekleşiyor. Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 105.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 105.bölümü 29 Ocak 2021 Cuma akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Yaman Seher’i istedi. İkili aile arasında düzenlenen törenle sözlendiler. Bu güzel törenin ardından Yaman Seher’i alnından da öptü. Her ne kadar Yusuf için denilse de ikili resmen aşk evliliği yapıyor. Nişanın yapılmasıyla birlikte ikiliyi şimdi de düğün heyecanı sardı. Seher evlilik için gelinliklere bakarken Yaman ise gelin arabasını hazırlayacak.

Tabi bu kadar güzel olayın içine limon sıkılmasa olmaz. Zuhal giderek psikolojik olarak sınırları zorluyor. Bu sefer Seher işini kökten çözmeye kararlı. Daha önceki özetlerde Zuhal’in Seher’i öldürteceği tahminleri yapmıştık ancak Zuhal’in gözü fena dönmüş durumda. Zehir alarak Seher’i kendisi öldürmeyi planlıyor. Seher’in ise hiçbir şeyden haberi yok. Zuhal’in bu kirli oyunu elbette Seher’i öldüremeyecek ancak Yaman ve Seher’in evlilik planları bir anda yok olabilir. Nitekim Zuhal ne yapıp edip bu evliliği engellemekte kararlı. Toparlayacak olursak her ne kadar durum iyi gidiyor gözükse de ikilinin evliliği hiç kolay olmayacak.

Diğer tarafta Kara ve Hayriye teyzenin arasındaki buzlar bir türlü erimiyor. Kara psikolojik olarak kendini kötü hissederken Hayriye teyze Kara’nın onu kurtarmasını dahi göz ardı etti. Burada dediğimiz gibi iş Kiraz’a düşüyor. Kiraz yapacağı planla Hayriye teyzeyi şaşkına çevirecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir