Emanet 104.Bölüm Fragmanı – 28 Ocak Perşembe

Yaman ve Seher NİŞANLANDI!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 104.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 104.bölümünde Yaman ve Seher arasında romantik yakınlaşma gerçekleşiyor. Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 104.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 104.bölümü 28 Ocak 2021 Perşembe akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Yaman ve Seher’in evlilik merasimleri tüm hızıyla devam ederken Yaman yine yapacağını yaptı. İkbal’in onları izlediğini söyleyen Yaman evliliğin gerçek olduğu görüntüsünü vermek için Seher’i öptü. Seher Yaman’ın her hareketinde kendisine şu soruyu soruyor. Yaman bunları rol icabımı yapıyor yoksa gerçekten mi? Elbette Seher Yaman’ın bunları gerçekten yaptığının farkında ama bunu kabul kendine söyleyecek cesareti yok.

Seher’in formalite olarak gördüğü ama Yaman’ın her anıyla gerçekmiş gibi yaşadığı evlilik ise tüm hızıyla devam ediyor. Yaman İkbal’i de alarak Seher’i istemeye giderken Zuhal ise karanlık işler peşinde. Zuhal telefon ile görüşmesinde eski bir tanıdığından yardım istiyor. Zuhal’in yardım istediği kişi Seher için oldukça tehlikeli. Zuhal’in neredeyse Seher’i boğarak öldürebileceğini göz önüne alırsak onun bu tehlikeli planın ne derece korkunç olduğunu kolaylıkla anlayabiliriz. Yaman ve Seher adım adım evliliğe doğru yol alırken işler hiçte istemedikleri noktalara gelme tehlikesiyle karşı karşıya.

Diğer tarafta ise Kara ile Hayriye teyze epey bir atıştılar. Hayriye teyze Kara’yı oldukça sert biri olarak görüp onu kıracak laflar söyledi. Ancak Kara’nın o sert kabuğunun altında oldukça güzel bir kadının olduğunu Hayriye teyze Kiraz sayesinde görecek. Hepimizi şaşırtacak bir değişim göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir