Emanet 103.Bölüm Fragmanı – 27 Ocak Çarşamba

Yaman ve Seher’in Düğün Hazırlıkları!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 103.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 103.bölümünde Yaman ve Seher arasında romantik yakınlaşma gerçekleşiyor. Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 103.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 103.bölümü 27 Ocak 2021 Çarşamba akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Yaman ve Seher Yusuf için anlaşmalı evlilik kararı almıştı. Elbette bu durumu ikiliden başka bilen yok. Ne konaktakiler ne de başka biri. Bu yüzden bu karar konakta büyük bir şok etkisi yarattı. Zuhal’in gözü dönerken İkbal hala neler olduğunun peşinde. Ancak Yaman anlaşmalı evliliğin kimse tarafından öğrenilmemesi için bu birlikteliğin dozunu artıracak. Kısaca ikili sahte evlilik yapsalar da tüm hazırlıklar gerçekçi olacak. Nişan, düğün ve tüm detaylar. Seher ise ne olduğunu anlayamadığı bir rüyanın içerisinde. Bir yandan Yaman’a olan hisleri diğer yandan ondan evlilik teklifi alması…

Seher’in heyecanı bununla da kalmaz. Düğün için hazırlıklar yapılırken gelinlik provaları ve daha fazlası da Seher’i bekliyor. Elbette İkbal ile Zuhal bu durumu böyle izlemeyecekler. İkili bu durumu engellemek için elinden geleni yapacak. Özellikle İkbal formalite evliliği öğrenmek ve ikilinin evliliğini bozmak için elinden geleni yapacak.

Diğer tarafta İbo’nun planı açığa çıkar. Burada yine eğlenceli anlar bizi bekliyor. Ali ve Kiraz’ın arası ise günden güne iyiye gidiyor. İkilinin uyumu o tarafta da güzel gelişmeler olacağının habercisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir