Emanet 101.Bölüm Fragmanı – 25 Ocak Pazartesi

Yaman Aşkını Resmen İlan Etti!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 101.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 101.Bölümünde Yaman ve Seher arasında romantik yakınlaşma gerçekleşiyor. Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 101.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 101.Bölümü 25 Ocak 2021 Pazartesi akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde iki cadının yaptıkları Yusuf’un konaktan gitme noktasına gelmesine sebep olurken Yaman onu kurtaracak bir planın peşine düşmüştü. Bu plan Seher ve Yusuf’u alarak yurtdışına gitmek ve orada yaşamaktır. İkili Yusuf için böyle bir hazırlığa girerken İkbal ve Zuhal ise bu planı engellemek için elinden geleni yapacak. Yusuf meselesi ikiliyi bir hayli düşündürürken diğer yandan Yaman gözlerini Seher’den bir türlü alamaz. Resmen kara sevdaya tutulmuş olan Yaman’ın bu hali oldukça romantik. Nitekim Zuhal’in terbiyesiz sözlerinden sonra da Yaman ateş püskürdü.

Artık Yaman duygularından çok ama çok emin. Bunu Seher’inde bilmesini daha doğrusu resmileşmesini istiyor. Diğer yandan Seher’de her şeyin farkında. İkili adım adım birbirlerinin olurken Zuhal ise kahrından eriyip bitecek. Kısacası aşk Emanet dizisinde son sürat esmeye devam ediyor.

Bu arada Yaman ve Seher’in kaçış planına da değinirsek bunun olma olasılığı oldukça düşük. İki cadı bunu bir şekilde engelleyecek. İkili Yusuf için yeni çözümler aramaya girişecekler. Bu çözüm Yaman ve Seher’in hayatlarını Yusuf için birleştirmekten başka bir şey olamaz.

Diğer tarafta Kiraz’ın Ali’yi kendisinden uzak tutmaya çalışmaları ise tam tersi etki yaratacak. İkili günden güne birbirlerine daha çok yaklaşacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir