Emanet 100.Bölüm Fragmanı – 22 Ocak Cuma

Seher ve Yaman Yusuf’u KAÇIRACAK!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 100.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 100.Bölümünde Yaman ve Seher arasında romantik yakınlaşma gerçekleşiyor. Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 100.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 100.Bölümü 22 Ocak 2021 Cuma akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Seher ve Yaman aşkı hızla büyürken İkbal cadısı yine yapacağını yaptı. Ziya üzerinden ikiliyi eve çeken İkbal aynı anda sosyal hizmetleri de arayarak Yusuf’u tehlikeye attı. Yusuf Yaman ve Seher’in elinden alınırken bu durum Seher’i çok etkiler. Yaman’ın bu duruma çözümü ise ikiliyi alarak kaçmak olacak. Yaman Seher ile bu konuda karara varırken İkbal cadısı yine ortalığı karıştırma derdinde. Sosyal hizmetler ikilinin kaçacağını söylemeyi planlayan İkbal onları engellemek istiyor.

Yusuf’un velayet işi gittikçe daha karışık bir hal alırken çözümü ise daha önce özetlerimizde belirttiğimiz gibi olacak. Yusuf’un Seher, Yaman annem ve babam olsun isteği gerçekleşmeye yakın. İkili İkbal’in yurtdışı planlarını engellemesiyle beraber Yusuf için tek yolun kaldığını anlayacak. Bu yol ise Seher ile evlenerek Yusuf’un velayetini almak. İlerleyen bölümler oldukça heyecanlı olacak diyebiliriz.

Diğer tarafta Kiraz ise Ali’yi kendinden uzun tutmanın peşinde. Ancak Kiraz bu işi eline yüzüne bulaştıracak. Diğer tarafta oldukça karışık işler dönerken burada da ikili adım adım yakınlaşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir