Emanet 10.Bölüm Fragmanı – 18 Eylül Cuma

Selim ve Yaman KAPIŞMASI! Seher Kimin OLACAK!

Emanet dizisinde İkbal ortalığı karıştırmaya devam ediyor.  Seher’i zor duruma düşürmeyi planlayan İkbal Selim’in yanına giderek onun depoda tutulduğunu söyler. Selim İkbal’den öğrendikleriyle şoke olur. Hemen soluğu konakta alıp Seher’i kurtarmaya çalışır. Ancak Yaman gibi birinin karşısına çıkmak ve ondan Seher’i almak hiç de kolay olmayacak. Seher ise Yaman ve Selim’in arasında kalacak. Yaman’ın Selim’e yaptıklarını gören Seher’i yine zorlu bir karar bekleyecek.

Diğer yandan Seher’in Yaman ile beraber davete katılması İkbal’i yine çıldırtıyor. Yaman’ın Seher’i güzel kıyafetler içinde görmesi ve gözlerini ondan ayıramaması… İkbal Seher’den kurtulup kardeşi ile Yaman’ı yan yana getirmeye çalışırken sürekli başarısız oluyor. Ancak İkbal’in son planı işleri değiştirecek düzeydedir.

Ali ve Kiraz kovalamacası ise tüm hızıyla devam ediyordur. Kiraz sakarlıklarıyla gizli kılıkta resmen sakarlıkla rekor kırıyor. Sürekli Ali’nin üzerine kahve döken Kiraz resmen zorla kimliğini ortaya çıkaracak. Ali ise kendisine sopayla vurup kaçan hırsıza takmış durumda. Onu bulmak için sokak kameralarına kadar izliyor. Ali aradığı hırsızın yanı başında çıktığını görünce bir hayli şoke girecektir. Burada adım adım işleyen kovalamaca oldukça keyifli bir aşka doğru yelken açacağa benziyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir