Düşman Başına 110. Bölüm Özeti – 28 Eylül Çarşamba

Düşman Başına 102

Riya İtiraf Etti!

Düşman Başına 110.bölüm özetinde neler olacak? Düşman Başına 110.bölümde Nandu evden atılmak üzeredir. Shanti, Riya’yı evden ayrılmaması için sürekli iş yaratır. Günün sonunda herkes Riya’dan itiraf gelir. Düşman Başına 110.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 110.bölüm özetinde Nandu sarhoş olarak eve gelmiş Raghav ile konuşmak istediğini söylemişti. Ev halkı Nandu’yu sarhoş görünce ona bakış açıları değişir. Shanti daha fazla onun bu evde kalmasını uygun bulmaz. Nandu, Raghav’a Preeti’ye olan aşkını ilan edecekken düşüp bayılır.

Pari ise annesi Sarla’ya Vyom ile Preeti’yi bir arada görmek istemediğini söylemiş annesinden tokat yemişti. Bu konuşmalara Rani de ortak olunca Pari’ye kızmaya başlamıştır. Sarla duyulmasına engel olmak için Rani’yi gönderir.

Shanti, Raghav ve Kaushalya ile misafirler hakkında konuşur. Yanlış bir şey olursa ilişkinin kopmasından korktuğu için daha az misafir davet etmelerini ister. Shanti, Preeti’den her zaman mutlu olmasını ve gülümsemesini ister. Preeti’den oturmasını ister ve ona Mohit’in yanlış eşleşmesini anlatır. Soyadını kaybederlerse, o zaman Nimmi ile kimin evleneceğini sorar.Kaushalya’dan Preeti’yi çok çalıştırmasını ve ona Mohit’i düşünmesi için zaman vermemesini ister.

Nandu Suçu Mohit’e Atar! Riyaa Bunty ile telefonda kredi alabileceğinden bahseder. Shivam telefon konuşmasını duyar ve ne kredisi olduğunu merak eder. Shanti ise Riya’nın böyle sıkışmalarına bayılır. Nandu herkesin düzenlemeler yaptığını görür. Shanti, Nandu’yu azarlar. Shivam, çantanı topladık, buradan git, sen Raghav’ın arkadaşının oğlusun, yoksa bacaklarını kıracaktım diyor. Nandu özür diler ve bir daha bu hataya düşmeyeceğini söyler. Nandu durumu kurtarmak için Mohit’in onu zorla kaçırıp bağladığını ve içirdiğini söyler. Bu düğüne engel olmak için kendisini harcadığını anlatır. Evdekiler Nandu’un anlattığı hikayeye inanır. Nandu, şarap etkisinde yaptıklarımdan dolayı özür dilerim bütün bunlardan Mohit sorumludur der. Shanti, Mohit’e kızar. Shanti, Mohit’in annesiyle tekrar buluşacağını söyler.

Düşman Başına 110. Bölüm Özeti

Riya ise Preeti için düğünü ertelemelerini ister. Shanti, Preeti’ye Mohit’i isteyip istemediğini sorar. Preeti kabul etmez. Nandu Mohit’in tuzağa düşmesi için dua eder. Riya’dan Preeti’ye Vyom’un iyi biri olduğunu açıklamasını ister. Shanti, Riya’nın dışarı çıkıp kolyeyi almasına engel olmak için sürekli ona iş verir.

Riya kuyumcuyu arar ama ulaşamaz. Shanti, Riya’ya evde iş varken neden dışarı çıkmak istediğini sorar. Riya’nın dışarı çıkmasına izin vermeyeceğini söyler.

Shivam Anladı! Riya’nın telefonuna Bunty’den mesaj gelir. Patronun parayı ayarlayamadığını kendisinden para alıp Kuşya’nın yadigar kolyesini ipotekten kurtarmasını ister. Shivam bunu okuyunca şoke olur. Shivam koşarak Riya’nın yanına gider. Shanti ikilinin konuşmasına engel olur.

Riya da artık bir fırsatını bulup kuyumcuya gider. Ama saat çok ilerlemiştir. İpotek saati geçmiştir. Kuyumcu Riya’ya geç kaldığını ve sattığını söyler. Riya sinirlenir. Shivam ise Riya’y ulaşmaya çalışır ona güvenini kırdığını neler sakladığını sormak istiyordur.

Riya eve dönünce her şeyi açıklamak zorunda kalır. Kuşya sinirlenir. Aile yadigarı kolyesinin Riya yüzünden satıldığını öğrenince kendisini odaya kilitler. Raghav gelir ve gündüz vakti nasıl para çaldırdığını sorar. Sarla suçun Pari’ye kaldığını söyleyerek ağlamaya başlar. Shanti kahramanlık yaparak o kolyeyi bulmadan Shanti Sadan’a adım atmayacağını söyleyerek Kuşya’nın gözünü boyar.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

 • Legacy Episode 428 Promo
  Yaman Trusts Nana! First Step to Love…. What will happen in Emanet 428th episode? The Emanet series continues with the new season episodes. What awaits us in Emanet 428th episode? …
 • Emanet 428 Bölüm Fragmanı 4 Ekim Salı
  Yaman Nana’ya Güveniyor! Aşka İlk Adım…. Emanet 428.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 428.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler …
 • Düşman Başına ve Bir Garip Aşk Dizisi İçin Karar Verildi! Yayın Akışından Kaldırıldı…
  Kanal 7 Seninle Yeniden dizisiyle birlikte yayın akışını güncelledi. Yeni başlayan Seninle Yeniden dizisi Düşman Başına’nın yerini almıştı. Düşman Başına izleyicileri bu durumdan memnun kalmadı. Seninle yeniden hafta içi 15.30’da …
 • Hadise ve Mehmet Dinçerler Boşandı!
  Geçtiğimiz haftalarda Mehmet Dinçerler ile boşanmak için dilekçe veren Hadise ve Mehmet Dinçerler, bugün Beykoz Adliyesi’nde yollarını ayırdı. Beykoz 2. Aile Mahkemesi’nde bugün görülen duruşmaya Hadise ve Mehmet Dinçerler katılmadı. Kararını açıklayan mahkeme Hadise ve Mehmet …
 • Seninle Yeniden 8 Bölüm Özeti – 3 Ekim Pazartesi
  Raghav’a Araba Çarptı! Pallavi Başında Bekledi! Seninle Yeniden 8.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 8.bölümde Pallavi ve Raghav artık muhteşem ikili oldular. İkili birbirinin arkasını kollamaya başlar. Seninle Yeniden 8.bölüm özeti …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.